Jak na věc


gardena

Ponorná čerpadla a kalová čerpadla GARDENA

    Sortiment GARDENA v našem e-shopu zahrnuje především řadu výkonných a spolehlivých sekaček na trávu, elektrických nůžek a doplňkového sortimentu. GARDENA je v péči o trávník pojem a jednotlivé výrobky lze koupit v cenovém rozpětí přijatelném pro hobby zahrádkáře.
    Značka GARDENA dobyla celý svět především jako výrobce zahradní techniky. GARDENA nabízí až neuvěřitelně široký sortiment, od sekaček a zavlažovacích systémů až k drobnostem, jako jsou různé typy zahradních nůžek a hadic. GARDENA ovšem stojí i za brilantní řadou nejrůznějších čerpadel, která bezpečně poznáte podle nezaměnitelného šedo-azurového designu. I ve vaší studni, vrtu, nebo septiku může vrnět čerpadlo GARDENA.
    Akumulátorová vřetenová sekačka Gardena 380 Li je určena pro bezkabelový precizní střih jako nůžkami, doporučeno pro travnaté plochy do cca 400 m2 (na jedno nabití akumulátoru).


Gardena - zahrada, čerpadla, zavlažování

    Pro čerpání čisté sladké vody z vrtů a hlubokých studen jsou určena ponorná tlaková čerpadla GARDENA. Konstrukce ponorného čerpadla odpovídá stísněným podmínkám v úzkých vrtech, trvalému kontaktu s vodou a bezúdržbovému chodu po dobu celé životnosti. Ponorná čerpadla GARDENA do vrtů jsou vybavena tělem z ušlechtilé nerezové oceli nebo odolného plastu. Ponorná čerpadla GARDENA jsou vybavena zpětnou klapkou a systémem pro zásuvné připojení hadic GARDENA.
    Pro čerpání vody z nádrží, sudů, nebo vody s problematickou čistotou, kalové vody a splašků je tu série ponorných a kalových čerpadel GARDENA. Přečtěte si prosím pozorně oblast zaměření jednotlivých čerpadel, abyste předešli poškození při nesprávném použití.
    6-plošný zavlažovač Gardena Boogie Classic je zavlažovač se šesti různými možnostmi použití. Podstavec zavlažovače pro stabilní provoz a mobilní použití. Dva masivní kovové trny pro optimální stabilitu ve svahu a na nerovné půdě.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00