Jak na věc


fc baník ostrava

Povlečení FC BARCELONA 2016 TEAM

    NOVÉ ZAČÁTKY. Nezáleží na tom, v jaké situaci právě jsi. Není totiž konečná, je VÝCHOZÍ. Ať se stalo cokoli, stojíš na prahu nové cesty, změny, příležitosti. Zítra budeš dál než dnes. Já vím, že se bojíš. Já vím, že si nevěříš. Já vím, že netušíš, co úžasného v Tobě je. Zásadní vydání, které je nejen o předsevzetích, ale o celoživotní změně, o cílech, které nejsou snadné, a to je dobře. Proto stojí za to. Zlepši svou životosprávu, zamakej na work-life balance, zapracuj na vztahu nebo na osobních hodnotách. Dáš to, uvidíš!
    Elektronickou verzi FC ke čtení na mobilech a tabletech si můžete stáhnout v mobilní aplikaci, která je dostupná pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.
    FC Hlučín, Sport a kultura Hlučín Vás zve na třetí adventní neděli a to 16.12.2018 na náměstí v Hlučíně. Stánek bude otevřen zase od 15 hodin. Tak jako minulou neděli budeme podávat svařené víno a nově i nealkoholický dětský punč. Výtěžek půjde…
    V pondělí proběhl poslední trénink v letočním kalendářním roce našich nejmladších fotalistů a to HLUČÍNSKÝCH TYGŘÍKŮ. Kromě zábavného tréninku byly děti v rámci tradičního Mikuláše odměněny taškou plnou překvapení. Touto cestou bychom chtěli…
    Tímto poskytuji souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem další komunikace, jako je nabízení obchodu a služeb, upozornění na akční nabídky a další komunikaci, která se týká produktů a služeb společnosti First Class Publishing. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s Informací o zpracování osobních údajů.


Ve středu se fotbalová školička nekoná

    Již pro Vás připravujeme nové vydání našeho dvouměsíčníku, opět zaměřené na Vaše nejčastější otázky a žádosti. Více než sto stran magazínu nám umožní pomoci Vám mnohem obsáhleji než v omezeném prostoru pouhého internetového článku. Chcete se posouvat ve svém životě kupředu? Těšte se na toto vydání!
    Každé 2 měsíce Vaše nejžádanější témata obsáhle rozebíráme na více než 100 stranách koučovacího magazínu, zasílaného přímo k Vám domů. Stačí se přidat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00