Jak na věc


fantomalt pro onkologicke pacienty

CURAPROX CPS 14 regular mezizub.kart. 5ks blister

    Určeno k dietnímu postupu při výživě nemocných s vysokými nároky na příjem energie (například těžká poranění a infekce). Přípravek je určen pro výživu nemocných, kteří z různých příčin nemohou přijímat dostatečný objem potravy nebo nápojů.
    Dovolujeme si Vás informovat, že dne 25. 5. 2018 nastává účinnost Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budeme chránit jako dosud, avšak s účinností GDPR máte nová práva – právo na námitky proti zpracování, právo na výmaz („právo být zapomenut“) a právo na přenositelnost.


Nejlevnější NUTRICIA CUIJK FANTOMALT 1X400gm akční ceny - Levné NUTRICIA CUIJK FANTOMALT 1X400gm

    Fantomalt Enzymaticky štěpený kukuřičný škrob maltodextrin, vydatný zdroj energie doplňující výživu. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně nekompletní strava v práškové formě. Bezlaktózový přípravek. Neobsahuje bílkoviny ani tuk. Charakteristika: Určeno k dietnímu postupu při výživě nemocných s vysokými nároky na příjem energie (například těžká poranění a infekce). Přípravek je určen pro výživu nemocných, kteří z různých příčin nemohou přijímat dostatečný objem potravy nebo nápojů. Návod k použití: Přiložená odměrka má obsah 5 g Fantomaltu, což je přibližně 20 kcal energie. Vzhledem k neutrální chuti doporučujeme Fantomalt míchat do nápojů, jogurtů, kaší nebo užívat samostatně jako 20% roztok (20 g ve 100 ml). Přípravek je možno užít i k výživě nasogastrickou sondou. Skladujte na suchém a chladném místě. Po každém otevření plechovku znovu pevně uzavřete víčkem. Po otevření uchovávejte v chladničce max. po dobu 6ti týdnů. Nepoužitý roztok skladujte v chladničce max. po
    NUTRICIA NUTRISON 1X1000ml • NUTRICIA CUBITAN S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU 1X200ML Roztok • NUTRICIA NUTRISON ADVANCED CUBISON 1X1000ml • NUTRICIA NUTRINI 1X500ML • NUTRICIA NUTRILON 1 A.R. 1X400gm • NUTRICIA NUTRIDRINK s čokoládovou příchutí 1X200ml • NUTRICIA NUTILIS POWDER 1X300GM Prášek • NUTRICIA NUTRIDRINK CREME S PŘÍCHUTÍ ČOKOLÁDOVOU 4X125GM • NUTRICIA NUTRISON ADVANCED PEPTISORB 1X1000ml • NUTRICIA CUBITAN S PŘÍCHUTÍ JAHODOVOU 1X200ML Roztok
    Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Fantomalt je vhodný jako náhrada části stravy v případě, kdy pokrytí výživových potřeb pacienta nelze dosáhnout běžnou stravou. Není vhodný jako jediný zdroj výživy.
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s Fantomalt prášek pro roztok 400g vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9873
cache: 0024:00:00