Jak na věc


fanklub hcpce

Výjezd na důležité utkání do Mor. Budějic

    Něco krátce o nás a našich aktivitách. Jsme celkem pohodová parta lidí, která se pravidelně schází na představeních i mimo ně. Mnoho z nás našlo ve fanklubu přátele se stejnými zájmy, tj. muzikálem a samozřejmě Marianem. Pořádáme srazy, kde kromě posezení s Marianem probíhají soutěže, zpívá se, atd. ... Pro vzájemnou komunikaci slouží email a především diskuze na členském webu, kde se také dozvíte pár informací navíc. Celé členství je zcela zdarma a nepodléhá žádným pravidelným poplatkům (vybíráme však na společné dárky pro Mariana, vše je ale dobrovolné!).
    Někteří jsou pouhý stín minulého roku a čekat na play of že se vše opět začne klapat je utopie. To by musel LZ sehnat min 2 obránce centra do útoku a golmana Erat s Plekym je pořád málo aby doháněli některých nemohoucnost.
    V neděli 3. září od 16:00 (před přátelákem s Plzní) proběhne členská schůze fanklubu v Pivnici U Šroubka! Půjde především o vybrání příspěvků a koupi permic. Těšíme se na vás! Mimo jiné zde vyvěsíme dres Bystrozrakého!
    Ve středu 7.3.2018 sehraje tým SHC velmi důležité utkání ve Žďáru, které muže znamenat konec sezony, nebo návrat série do Klatov. Je nutno naše hokejisty podpořit. Pokud chcete do Žďáru vyrazit, ozvěte se na tel. 721977839 nejpozději v den odjezdu do 12:00 hod! Odjezd je v plánu v cca 14:00
    Chcete-li se zaregistrovat, kontaktujte Moniku Korčákovou a Janu Šulovou na e-mailu fanklubjakub@seznam.cz, nebo navštivte přímo stránky oficiálního fanklubu Jakuba Smolíka www.fanklub-jakub-smolik.webnode.cz.


Souboj spřátelených klubů vypukne v sobotu

    Fanklub Mariana Vojtka funguje již od května 2007 a sdružuje většinu Marianových českých i slovenských fanoušků. Máme svůj vlastní web, který je přidružený k tomuto oficiálnímu.
    V sobotu 7. dubna od 17:30 v prostorách bowlingu klatovské Střelnice proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy, na kterou budou pozváni zástupci HC i SHC Klatovy včetně některých hráčů. Ihned po schůzi bude následovat tradiční turnájek v bowlingu o hodnotné ceny. Těšíme se na vaši účast, kterou prosím vzhledem k omezené kapacitě nahlaste Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839. Zváni jsou všichni příznivci klatovského hokeje.
    Rádi bych vás pozvali na přátelské posezónní utkání mezi týmem SHC Klatovy a Fanklubem HC Klatovy, které se uskuteční v neděli 25.3.2018 od 15:15 hodin. Půjde již o několikáté klání mezi hokejisty A týmu a jejich fanoušky, ve kterém půjde především o pobavení všech přítomných, už z toho důvodu, že mnozí fanoušci, kteří nastoupí si poprvé vyzkouší, jak nelehký úkol je udržet hokejku, natož to se s ní trefit do puku.


Jedeme podpořit béčko do Onďákova

    Již 15.ročník MČR hokejových fanoušků v malé kopané pořádají letos táborští v Sezimově Ústí 21.-22. července 2018. I tentokráte jsme přijali pozvání a věříme, že opět hrdě zde budeme reprezentovat klatovské barvy. Případní zájemci, nechť se hlásí Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721977839.
    Nefungují mě soukromé zprávy a mejla na Vás nemám, prosím malbec, free, smlamák, kejkla, rossi63 ozvěte se mi na mejl lekyzlos@email.cz mám pro Vás konečně ty nové dresy a vyšlo to opravdu velmi levně.
    Přihlášku vyřídíme co v nejkratší možné době, pokud by se vám dlouho nikdo neozýval, zašlete prosím email znovu. Po zpracování vám pošleme potvrzovací email s přístupem na web.
    V sobotu 18.3.2017 vyrážíme podpořit tým SHC do Moravských Budějovic. Pojede se auty, a to cca ve 14 hod z Klatov. Pokud se i vy chcete výjezdu zúčastnit, kontaktujte Jirku Zavřela na tel: 721977839. Kontaktujte ho i v případě, že budete vyrážet svými vozidly. Díky
    Co je tohle za divný fórum? Týden žádný příspěvek a když sem člověk něco napíše tak minusovych bodů se hrne požehnaně. Prosím zrušte moji registraci. Je to tady pěkna sračka. A ostuda jako Brno aby Kometa neměla normální a funkční diskusní fórum.


Kleopatra poprvé s Betkou Bartošovou

    V sobotu 27.ledna od 17:30 hod sehraje tým SHC Klatovy domácí utkání proti HC LM Pelhřimov. V zápase půjde o hodně, a to již vzhledem k tomu, že klatovský tým se neúprosně blíží k hranici zajišťující účast v play-off. Jako již tradičně, dorazí na utkání naši přátelé, kamarádi z pelhřimovského fanklubu, se kterými se sejdeme lehce po 16 hodině U Šroubka. Probereme a popijeme spolu jistě mnohé, doufejme, že nejenom nového prezidenta, který již v tento čas bude znám, ale především situace v našich klubech apod.
    Již v pátek 30.3. jedeme do Domažlic na utkání s klatovským béčkem mužů v 17:30 (hraje se od 19:30) auty. Věříme, že Klatovácí vyhrají, ale případně tam zajedeme ještě v neděli 1.4., kdy platí dvě varianty ....První varianta dopravy: 15:16 vlakem, nazpět 6ti místním taxi. Druhá varianta je auty v 17:00 (hraje se v 18:45). Kdo by se rád přidal, nechť se hlásí na tel. 721977839.
    Již 14. celorepublikový turnaj hokejových fanoušků v malé kopané pořádájí letos fans z Litoměřic 22. července od 9:00. Turnaj se uskuteční o kousek dál ve Velkých Žernosekách. Prozatím to vypadá na účast fanoušků z Tábora, Pelhřimova, Sokolova, Slávie, Třince, Kolína a z Nymburka. Klatovácí určitě nesmějí chybět! Kdo by rád reprezentoval naše město hlaste se Jiřímu Zavřelovi na tel.: 721 977 839.


Po sezónnízápas SHC s fanoušky

    V pátek 24.8.2018 v 19:00 hod proběhne členská schůze Fanklubu HC Klatovy, na kterou budou pozváni zástupci HC a SHC Klatovy, a to v Pivnici U Šroubka (místnost vpravo). Bude zde možnost registrace nových členů, zaplacení členských příspěvků, koupě permanentek a fans předmětů. Všichni příznivci klatovského hokeje jsou vítáni.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00