Jak na věc


expozitura atentát

Vybavíte si učivo ze základky? Novinka od Albi vás vrátí Zpátky do lavic!

    Seriál vychází ze skutečných událostí, napsali jej investigativní novináři Josef Klíma a Janek Kroupa. Hlavní ženskou postavou je právě policistka Tereza Hodačová, která spolu s kolegy (hrají je Robert Jašków, Pavel Zedníček a Jan Dolanský) proniká do prostředí organizovaného zločinu a ke své hrůze odhaluje jeho provázanost s policií.
    V on-line rozhovoru na sebe Hanka prozradila celou řadu pikantností a zajímavostí. Například - což jste dozajista netušili - měla šest papoušků, ale do jednoho uletěli. Zbyl jí alespoň pes Xena, ten naštěstí létat neumí.
    Tajemství Sahary - část 3 a 4 (pošetka) DVD (Il Segreto del Sahara / Das Geheimnis der Sahara / The Secret of the Sahara) • Kačer Daffy a jeho kamarádi DVD (Duffy Duck And Friends) • Simpsonovi - komplet 14. sezóna DVD • Robin Hood S.E. DVD (Robin Hood - Most Wanted Edition) • Deja vu DVD (Déja Vu) • Pancho se žení - DVD • Policajt v Beverly Hills DVD (Beverly Hills Cop) • Dům z karet DVD • Pandurango DVD • Já, mé druhé já a Irena (CZ Dabing) DVD (Me, Myself & Irene)
    Nejdražší český seriál všech dob podle scénáře Josefa Klímy a Janka Kroupy. Děj seriálu byla inspirován skutečnými kauzami z nedávné české minulosti - aféry kolem tzv. Berdychova gangu.


Produkty podobné jako Expozitura DVD

    Veškerá pozvání na milostné schůzky tato půvabná dívka odmítá, protože je v současné době šťastně zadaná, i když s přítelem zatím ještě nebydlí. Je prý z branže a je - řečeno Hančinými slovy - úplně super!
    Mladá herečka Hana Vagnerová zvítězila v náročném konkurzu na seriál Expozitura, který vídáte ve středu večer na Nově. Hana Vagnerová vystudovala herectví na DAMU a povedl se jí husarský kousek: hrát v Expozituře mladou členku vyšetřovacího týmu Terezu Hodačovou. Dlužno podotknout, že o hlavní ženskou roli v nejdražším českém seriálu všech dob byl přirozeně obrovský zájem.
    Ve škole to Hance šlo, z tělocviku měla jedničku vždycky, matematika a fyzika ji dokonce bavily natolik, že uvažovala o tom, že půjde na matfyz. Tohle je větší legrace, podotýká o svém současném povolání. Její nejoblíbenější jídlo je dýňová polévka, nejraději pije bílý střik.
    Herečku Hanu Vagnerovou dobře znáte ze seriálu Expozitura, kde hraje srdnatou policistku. Je tak statečná i ve skutečnosti? Má přítele? Či aspoň domácí zvířátko?


Režisér Kotek o Expozituře: Byla to největší řezničina, co jsem zažil!

    Čtenář Olda se zajímal, zda by se Hana Vagnerová chovala i ve skutečnosti jako v seriálu a srdnatě odhalovala organizovaný zločin. Myslím, že bych na něco takového bohužel neměla odvahu, zněla upřímná odpověď. A čeho že se Hanka nejvíce bojí? Bojím se spousty věcí. Snažím se strach překonávat. Takže se bojím strachu.
    Nejlepší rada, kterou kdy Hana Vagnerová dostala, zní: Chvíle, kdy se ti daří špatně, jsou daleko důležitější než ty, kdy se ti daří dobře. A od toho, jak se s nimi dokážeš poprat a jak z toho vyjdeš, se bude odvíjet budoucnost i to, jaká budeš ty sama.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Do jaké míry Haně Vagnerové role policistky v Expozituře změnila život? Jak vycházela s hereckými kolegy? Musela kvůli seriálu projít nějakým náročným výcvikem? Všechny odpovědi hosta najdete v on-line rozhovoru.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).


EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčel útok střelou Stinger!

    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!
    V souvislosti s Expoziturou dostala otázku, zda věří ve spravedlnost. Věřím, že na každé prase se vaří voda. A že všechno špatné se vám pekelně vrátí. Mně to například tak funguje, řekla Hanka. Jaké vlastnosti musí mít muž, který by ji chtěl získat? To je jednoduché: musí být charismatický, vtipný a chytrý. Čtenáře Pepu Krále zajímalo, zda mezi ní a jejím hereckým partnerem Robertem Jaškówem nepřeskočila jiskřička i ve skutečnosti. Pan Jašków se mi líbí jako herec, je super, odpověděla herečka. Jinak jsme kamarádi. Panu Jaškówovi se nedávno narodilo třetí dítě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
11868
cache: 0024:00:00