Jak na věc


elektronická cigareta

Všechny potřebné videonávody a manuály k elektronickým cigaretám najdete na našem You Tube kanálu

    Gold Drive se stal zakládajícím členem občanského sdružení, které má za cíl sdružovat uživatele, příznivce i prodejce elektronických cigaret. Bližší informace k programu a cílech Vapers Clubu se dozvíte na diskusním fóru ZDE.   
    Potřebujete šikovný batůžek na ven, do kterého uložíte všechny své vaperské potřeby a ještě zbyde místo pro vaše osobní věci ? Navíc již při dodání vybavený základním vaperským náčiním pro DIY osazování spirálek ? Pak právě pro vás je nově v nabídce Doctor Coil Vapor Bag. A také mnoho dalších vaperských brašen, pouzder či stojánků...v nabídce ZDE.
    Něco jednoduchého, kompaktního, elegantního, co se vejde do každé kapsy či kabelky ? Sady kompaktních elektronických cigaret vhodných i pro naprosté začátečníky, kteří chtějí pouze dolít liquid a vapovat z naší nabídky - Anyvape AIO DC19 je naprostá novinka s revolučním systémem výměnných kapslí na liquid. Můžete libovolně měnit kapsle vašimi oblíbešnými liquidy a kdykoli tak jednoduše měnit chuť. Nebo elegantní, levná a jednoduchá ecigareta Joyetech EGO AIO ? Případně další sady z naší nabídky elektronických cigaret naleznete ZDE.


Elektronická cigareta od Gold Drive

    Skvělé tank atomizery pro pohodový vaping, s výtečným podáním chutě - DigiFlavor Siren a DigiFlavor Fuji. V černé i stříbrné barvě, v provedení 22 či 25 mm, single i dual coils. Doporučujeme. 
    v březnu letošního roku nás tragicky opustil zakladatel podniku Boris Netopil. Ztráta kapacity v oboru jeho formátu je pro nás citelnou ranou. Od března je v běhu obří inventura a reorganizace skladu, po níž budeme opět fungovat na 100%. S tím však souvisí následující:
    Její primární fuknce měla být napomoci k zlepšení živoních podmínek, zbavit se spousty nedopalků v ulicích a čistšímu ovzduší, při pořádání 29. letních Olympijských her v Pekingu 2008. Od té doby, i proti gustu nadnárodních tabákových koncernů, se začíná řozšiřovat po celém světě.První modely se vyznačovaly velkou robustostí, celkem velkou poruchovostí a slabou dýmavostí. Vzhledově se podobaly větším psacím perům a propiskám, nežli cigaretám.
    28.11.2016 - Konečně dorazila netrpělivě očekávaná druhá dodávka famózního RTA Fumytech Windforce. Tedy je opět v nabídce v obou sadách, Full Kit i Express Kit. 


Elektronická cigareta Gold Drive

    Lahodné premiové liquidy pro fajnšmekry a labužníky, bez chemických pachutí a ocásků. Dopřejte si to nejlepší a potěšte své chuťové pohárky. Italské premiové liquidy VaporArtist a Seven Wonders, britské Wick Liquor Ejuice, francouzské X-Bud Tattoo, X-Bud Dolls, Kenzo Takada a Dandy Paris Gourmet
    Dnešní Elektronická cigareta se již u některých modelů podobá klasické cigaretě a je od ní takřka k nerozeznání. Mají velice slušnou dýmavost, slušnou velikost, rozumnou výdrž baterií a celkově jsou již podstatně praktičtější než starší modely.Samozřejmě, že ne všichni preferují vzhled klasické cigarety a tak o různé varianty vzhledů není nouze.
    Dáváte přednost americkým liquidům s plnou chutí a maximální dýmavostí ? Pak právě pro vás jsou v naší nabídce famózní premiové liquidy z Kalifornie - Cosmic Fog a Cuttwood. Cosmic Fog liquidy máme nyní navíc v akci - 30 ml liquidu za stejnou cenu, za jakou jinde nabízejí pouze 15 ml. Ochutnejte ameriku. 
    29.11.2016 - Něco pro ty, kteří si míchají vlastní liquidy. Nabídku příchutí jsme rozšířili o další tři značky. K dosavadní nabídce příchutí a aromat Valkiria, FlavorMonks, Imperia, FlavorArt a Inawera tak nově můžete vybírat ze skvělých francouzských příchutí The Fuu, 814 Historie d'E-liquides a Ghost Clouder.  


PŘERUŠENÍ PROVOZU KAMENNÉHO OBCHODU A ESHOPU

    Hledáte jednoduchý tank atomizer s vyměnitelnými žhavicími hlavami, vhodný jak pro začátečníky, tak i pro náročnější vapery, se skvělým poměrem cena/výkon ? Pak právě pro vás nově v nabídce Joyetech Cubis PRO Tank Atomizer.
    V poslední době se větší část ekuřáků vrací k robusnějším bateriím s větší výdrží a tak se některé ecigarety opět přestávají klasické cigaretě podobat.
    Mícháte si liquidy sami ? Pak právě pro vás je určena široká nabídka bází, příchutí a všech potřeb pro vlastní míchání liquidů. Báze a příchutě Imperia, T-Juice, Flavor Art, Hochland, Tottaly Wicked, Inawera. Nově rovněž v nabídce čistě přírodní belgické příchutě FlavorMonks, s úžasnou vůní i chutí. A také skvělé italské příchutě Valkiria Premium Flavors. Pro radost z vapování....!
    A samozřejmě bohatá nabídka všech dalších potřeb pro vaping, nejširší nabídka v ČR. Jednoduché sady elektronických cigaret pro začátečníky, box mody a gripy pro náročné a pokročilé uživatele, mechaniky i DNA elektroniky, atomizery tankové i kapací, nabíječky i měřicí přístroje, brašny a pouzdra, potřeby pro vlastní motání a DIY tvorbu, novinky i starší věci. Bohatý výběr pro každého vapera, vše na skladě a k okamžitému odeslání. Pro radost z vapingu...!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
12603
cache: 0024:00:00