Jak na věc


ed mcbain

Erektilní dysfunkce v mladém věku

    Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na telefonní čísle 606 404 804 nebo vložte svůj e-mail do formuláře vpravo a my Vám zašleme podrobné informace.
    Léčba rázovými vlnami je neinvazivní terapie, při které je obnovována přirozená struktura tkání. Vlny zasahují přímo cévy s porušenou funkcí a způsobují jejich zprůchodnění. Je-li cévní struktura v oblasti topořivých tělísek obnovena, dostává se sem množství krve, nezbytné pro kvalitní erekci penisu. Z tohoto úhlu pohledu se jedná revoluci v léčbě erektilních dysfunkcí, a to především proto, že se skutečně jedná o léčbu onemocnění, nikoliv pouze eliminaci příznaků.
    Z hlediska využívání léčebných a terapeutických postupů vzhledem k jejich použití v rámci jednotlivých kroků. Vždy je ale nutná i psychosexuálního léčba.
    Jaké používáme technikyIndividuální fyzioterapieFyzioterapie All-InclusiveFokusovaná rázová vlnaFokus All-InclusiveRadiální rázová vlnaKinesiotapingManuální lymfodrenážPřístrojová lymfodrenážMasážeZrychlení hojení ranLéčba erektilní dysfunkceLéčba celulitidy


Kontrola psychomotorického vývoje

    Erekce je stav nebo schopnost udržet penis dostatečně tvrdý po celou dobu pohlavního styku. Pohlavní úd tedy penis tvoří dvě karverózne a jedno spongiózní těleso, které obklopuje močovou trubici. Tato tělesa jsou vyplněny tzv. houbou tedy tkání, které houbu připomíná. Do karveróznych těles je přiváděna a odváděna krev velkou rychlostí a pod určitým tlakem. Toto zajišťuje speciální mechanismus a celý proces se nazývá erekce.
    Odpověď na otázku, proč se schopnost dosahovat fyziologické erekce zhoršuje stárnutím, spočívá právě v problematice průchodnosti cévního řečiště, respektive stavu drobných cév zásobujících topořivá tělíska. Strukturální změny představují až 80% příčin erektilních dysfunkcí.
    Pokud se stane, že vás ED postihla, ať už jste mladí nebo starší, nebojte se řešit svůj problém s lékařem. Způsoby, jak se léčit, si můžete přečíst výše a je jich opravdu dostatek.
    V důsledku omezení přítoku krve do topořivých tělísek, dochází k poruchám funkce penisu, tj. neschopnosti pohlavního styku (neschopnosti zavedení penisu do pochvy), neokysličování tkáně topořivých tělísek a fibrotizaci topořivých tělísek (patologické přestavbě elastické tkáně).


Erektilní dysfunkce – kdo je ohrožen?

    Erektilní dysfunkce (ED) je medicínsky definovaná jako částečná nebo úplná neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po dobu dostatečnou pro kvalitní pohlavní styk. Vyskytuje se téměř u poloviny mužů po 50. roku života a nezřídka i dříve, a to již mezi 25.- 40. rokem. Více informací najdete v článku Erektilni dysfunkce porucha erekce.
     Erektilní dysfunkce , je častokrát nesprávně nazývaná i impotence . Tento termín se používal v minulosti a v současnosti se považuje spíše za hanlivé vyjádření tohoto problému. Erektilní dysfunkce je neschopnost muže buď dosáhnout nebo udržet erekci (popřípadě obojí zároveň) po celou dobu sexuálního aktu. Odhaduje se, že ve světě trpí stovky milionů lidí touto poruchou.
    Erektilní dysfunkce se většinou nepovažuje za samostatnou chorobu, spíše jde o symptomů nějaké jiné, neméně závažné choroby. Konkrétní příčiny u jednotlivých pacientech jsou téměř vždy několik. Na vzniku erektilní dysfunkce se podílejí choroby organického původu, psychické poruchy ale i jiné příčiny. Až 70% tvoří organické onemocnění jako diabetes s pozadím arterosklerózy, srdečně-cévní onemocnění : i onemocnění nervového systému mohou být příčinou (epilepsie, parkinsonizimus, úrazy a operace v dolní části pánve a endokrinopatie.


LÉČBA FOKUSOVANOU RÁZOVOU VLNOU

    Téměř všechny tyto léčebné postupy může naordinovat pouze povolán lékař a jsou na lékařský předpis neboť erektilní dysfunkce je komplexní medicínský problém. Pokud Vaše zdravotní problémy nejsou ještě ve velmi vážném stavu, spolehlivým prostreidkom na zlepšení stavu je jistě Erexan . Jde o doplněk stravy se skvělými výsledky, který není vázán na lékařský předpis.
     Můžeme ji rozdělit na tři základní části přičemž první je neschopnost dosáhnout dostatečně tvrdou erekci, druhá neschopnost ji udržet dostatečně dlouho a to třetí je kombinace dvou předchozích. Další podmínka resp. definice mluví o neschopnosti dosáhnout požadované erekce po dobu minimálně 6 měsíců.
    Za fyziologických podmínek je penis bohatě cévně zásoben. Drobné krevní cévy, které zásobují krví topořivá tělíska při sexuální stimulaci, umožňují ztopoření penisu.
    Pokud jste už máte s tímto problémem sksúenosti, můžete se s ním podělit na naší stránce, čímž lze pomůžete dalším pánem, který hledají pro sebe vhodné řešení. Diskuse je anonymní a otevřená pro každého.


KONVENČNÍ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ S EREKCÍ

    V průběhu života je lidský organismus vystaven řadě vlivů, které způsobují kornatění tepen, rozvoj tzv. aterosklerózy. V praxi dochází k tomu, že průsvit cévy, která je v případě zásobení topořivých tělísek široká cca. 1-2 mm, je postupně zanášen částicemi vápníku, trigliceridů a dalších tuků. Tyto složky se ukládají po celé délce cévy a tím zmenšují její průsvit. Čím více je taková céva zúžena, tím víc je komplikován fyziologický průtok krve.
    Problém s erektilní dysfunkcí je opravdu závažný a ne jen ve světě ale také v Česku. Výzkumnou studii zaměřenou na stárnutí mužů, kterou udělali v Massachusetts odhaduje, že na světě trpí přibližně 150 milionů lidí nějakou formou erektilní dysfunkce. Jako vzorek posloužily výhradně zdravý muži. Ze studie vyplynulo že 52% mužů který měli 40 – 70 let trpí erektilní dysfunkcí. 17, 2% mělo lehkou formu, 25,2% středně těžkou 9,6% těžkou formuErektilní dysfunkce v mladém věku Nejtěžší formy této dysfunkce byly podstatně častěji diagnostikovány mužům nad 70 let. V Česku  se odhaduje že až 500 000 mužů v různém věku trpí různými stupni erektilní dysfunkce. Paradoxem je že ani mladí muži nejsou zcela mimo ohrožení, právě naopak. I u nich se mohou vyskytovat onemocnění, které mohou zapříčinit ED.


Hlavní je se nebát postavit problémům čelem

    Už kolem roku 1000 vznikaly první snahy o léčbě erektilní dysfunkce hlavně v Indii a v některých arabských oblastech. Tyto snahy o léčbu byly většinou více či méně úspěšné. První skutečně reálné výsledky se začaly objevovat někdy počátkem 20. století. V této době se začaly dostávat na trh testované léky na úrovni EBM. Aktuálně léčebné postupy erektilní dysfunkce můžeme třídit z více pohledů.
    Zdroj: LOHRER, Heinz, GERDESMEYER, Ludger. Multidisciplinary medical applications: Shock wave therapy in practice. Level10 Buchverlag Daniela Bamberg, Heilbronn, Německo. ISBN 978-3-9816095-0-9
    Chceme nejen poukázat na různé problémy ale přinést i konkrétní řešení na poli sexuálních doplňků, které Vám mohou zlepšit sexuální život. Snažíme se Vám jednoduše přinášet osvětu v oblasti sexuálního zdraví.


Erektilní dysfunkce – diagnostika

    Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.
    Psychické příčiny jako úzkost, strach, rozčílení, stres i obava ze selhání při sexuálním aktu apod. jsou důvodem erektilní dysfunkce v 10% případů. Mezi další příčiny poruch erekce patří pití alkoholu ve větších množstvích, kouření či požívání drog.
    V podstatě platí stejná pravidla jako pro pacienty s rizikem rozvoje srdeční ischemie. Podíváme-li se na příčiny vzniku kornatění terpen, je zřejmé, že budeme-li chtít zlepšit jejich stav a preventivně zabránit potížím, je ideální tyto vlivy eliminovat. V případě, že je již přítomen ateromový plát (nános vápníkových a tukových částic na stěnách cév), je potřeba jej buď odstranit nebo zvýšit počet zdravých cév dorůstáním nových cévek a tím zvýšit přítok krve do topořivých tělísek. Nejmodernějším řešením je aplikace Planární rázové vlny po celé délce topořivých tělísek.


Libido nebo ztracená sexuální touha

    Chcete být členem našeho týmu?S nábory nám pomáhá JoobleJak se Vám u nás líbilo? Napište nám!Inzerce na webu fyzioklinika.czFYZIOklinika v médiíchFormuláře ke staženíOvěřte si stav čerpání své předplacené karty

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00