Jak na věc


dveřní digitalní kukátka

O dveřních klikách Rostex

    Rychlé dodání: s ohledem na to, že jsme přímým výrobcem a navíc disponujeme dostatečnými skladovými zásobami, máte jistotu, že dveřní kliky expedujeme do 24 h od objednání.
    Různé cenové hladiny: z dveřních klik Rostex si vybere opravdu každý. Máme připraveny různé cenové hladiny, které odpovídají vašim požadavkům na řešení vybavení dveří. Pokud jste více nároční a hledáte exkluzivní dveřní kliky, u nás je dostanete. Naopak pokud chcete ušetřit, ale přesto koupit kvalitní a elegantní kliky, pak opět nebudete ve svém výběru omezeni.
    Doprava zdarma: při objednání dveřních klik v celkové sumě převyšující 3000 Kč vám poskytneme dopravu zdarma.
    Sladěnost s ostatním doplňkovým sortimentem: štítky, rozety, madla a další dveřní doplňky jsou v rámci každé série sladěny do jednoho celku. Vybavíte tak dveře stylově a unifikovaně!


Deska mont. pl 7359 TS 73 bílá DOPRODEJ

    Tyto dveřní kliky se řadí v uživatelských testech mezi nejlépe hodnocený sortiment v dané oblasti na českém trhu. Zmíněná uživatelská oblíbenost pramení především z výhod, které dveřní kliky Rostex umí svým uživatelům poskytnout. Nejedná se jen o hledisko elegantního řešení a garantované české kvality, která se rodí díky tradičním výrobním postupům kombinovaným s moderními výrobními technologiemi. Roli hraje i kvalita materiálu, který je při výrobě dveřní kliky použit.
    Představujeme vám moderní dveřní kliky od českého výrobce Rostex. Pokud sháníte dveřní kování z kvalitního materiálu s garancí výhodné ceny, pak jste na správném místě. Kliky pro dveře nyní můžete koupit přímo u výrobce a tudíž ušetřit. V případě dveřních klik firmy Rostex si můžete být jisti jejich spolehlivostí a dlouhou životností.
    Cena dveřních klik: jsme výrobcem, tudíž od nás dveřní kliky nakoupíte bez zbytečných cenových navýšení.
    Automatické dveřní systémy GEZE otevírají téměř neomezenou škálu možností v designu dveří. Denně miliony lidí využívá jejich přirozené pohodlí. Nejmodernější inovativní pohony, u kterých je výkon, bezpečnost, pohodlí a design prioritou, dělají z automatických dveří GEZE poutavý bod každého vstupního prostoru.


Deska mont. pl 8359 TS 83 bílá DOPRODEJ

    Reagujeme na poptávku a současné trendy v oblasti dizajnu a proto se zabýváme také výrobou rozetového kování. V naší nabídce najdete taktéž bezpečnostní kování pro venkovní dveře. Jako jedni z mála českých firem máme v portfoliu produktů taktéž kování pro posuvné dveře (mušle). Ostatní druhy kování (balkonové, okenní, panikové aj.) najdete v našem eshopu.
    Níže uvádíme TOP produkty ze sekce „dveřních klik“. Pokud si chcete detailně prostudovat jednotlivé výrobky, pak navštivte náš eshop.
    Široký výběr: nejen dostatečné skladové zásoby, ale především šíře různých variant dveřních klik a jejich povrchových úprav vám dávají téměř neomezenou volbu ve stylizaci vašeho interiéru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00