Jak na věc


dpy 8506 gxb1 sušička prádla beko

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Vybrali jsme pro vás na základě testů a recenzí ty nejlepší sušičky prádla na trhu. Podívejte se do našeho článku, proč jsme zvolili zrovna tento model a jaké další sušičky jsme vybrali.
    S programy si výrobci skutečně pohráli do detailů. Sušička Beko DPY 8506 GXB1 má navržených až 16 programů, které vám starosti o prádlo značně zjednoduší. Jedná se například o automatický systém proti zmačkání nebo senzor sušení FlexySence, který kontroluje dobu sušení. Velkou výhodu vidíme také ve funkci Jednoduché žehlení, kdy se během 2 hodiny buben každou minutu pootočí, aby předešel zmačkání. Prádlo tak zůstane oddělené od ostatních kusů a nezmačká se, dokud ho nevytáhnete. Program Babyprotect zaručí prostřednictvím vysokých teplot sterilizaci prádla, tudíž je to skvělá volba hlavně pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou.


Recenze 7 nejlepších sušiček prádla | Rankito.cz

    V levém horním roku sušičky Beko DPY 8506 GXB1 je uložená sběrná nádoba na kondenzát, kterou je vhodné vyprazdňovat po každém sušení. Pokud na to zapomenete, nestrachujte se. V případě, že bude sběrná nádoba plná, sušička Beko DPYY 8506 GXB1 se sama ozve v podobě vyskočení kontrolky na displeji. Pokud se vám nebude chtít pokaždé vyprazdňovat nádobu, stačí, když sušičku Beko DPY 8506GXB1 napojíte na odtok a o ostatní se už postará sama. Drobné negativum vidíme v nutnosti dokoupit hadici na propojení s odtokem, nenachází se totiž v balení.
    BEKO DPU 7360 X • susicka pradla beko dpy 8506 gxb1 • beko dpu • Beko DCU 7330 • Beko DC 7130 • BEKO DPU 8360 X • BEKO DCU 9330
    Extra úsporná kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, kapacita 8 kg prádla, plně elektronické ovládání včetně senzorů vlhkosti, automatický systém proti mačkání, extra rychlý 35minutový program, program pro osvěžení prádla, funkce snadné žehlení, funkce noční provoz, zpětný chod bubnu, vnitřní osvětlení, energetická třída A+++A+++En. třída A+++Náplň 8 kgTepelné čerpadlo anoZobrazit podrobnější popis


Mezikus WPRO SKS 101 univerzální s výsuvnou poličkou

    Co se týče vzhledu, sušička Beko DPY 8506 GXB1 působí svými ostrými rysy dosti chladně, ale svou eleganci navzdory tomu neztrácí. Velikou výhodou jsou dveře s průhledným sklem, díky kterým můžete kdykoliv během cyklu nahlížet dovnitř a kontrolovat, jestli je váš oblíbený jemný vlněný svetr v pořádku. Dveře jsou umístěné vepředu a otevírání můžete přizpůsobit podle vašich potřeb, bez ohledu na to, jestli se pak bude sušička otvírat doprava nebo doleva. Můžete tak doma ušetřit spoustu místa.
    Tato sušička je postavená na bázi tepelného čerpadla. Jde o technickou vychytávku, při které se ohřátý vzduch následně zchlazuje, čím se odstraňuje vlhkost. Vznikne tak obvod, ve kterém se neztrácí energie. Spotřeba je automaticky nižší, stejně jako teplota sušení. Samotný proces je velmi jemný a šetrný pro jakoukoliv textilii.
    Spokojenost :)) Suším prádlo na program: vyžehlení a rovnou ho vyndám a složím do skříně :)) žehličku jsem vyhodila
    Extra úsporná kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, kapacita 8 kg prádla, plně elektronické ovládání včetně senzorů vlhkosti, automatický systém proti mačkání, extra rychlý 35minutový program, program pro osvěžení prádla, funkce snadné žehlení, funkce noční provoz, zpětný chod bubnu, vnitřní osvětlení, energetická třída A+++A+++En. třída A+++Náplň 8 kgTepelné čerpadlo anoZobrazit podrobnější popis


Mezikus WPRO SKS 101 univerzální s výsuvnou poličkou

    Nechybí ani program Mix, který umožňuje v sušičce Beko DPY 8506 GXB1 současně sušit bavlnu a syntetické materiály, takže výrobci opět udělali krok k nižší spotřebě. Nepotřebujete totiž sušit prádlo nadvakrát.
    Další výborný program je Express 35. Jde o nejefektivnější program vůbec, neboť dokáže usušit až 2kg prádla za pouhých 35 minut. V případě, že chvátáte a potřebujete narychlo vysušit pár kousků oblečení, je to ideální volba.
    Za velmi důležitý program považujeme Osvěžení prádla, kdy sušička zbaví prádlo přebytečného zápachu. Kdy jej využít? Třeba když po zimě vytáhnete letní oblečení, které během zimy zatuchlo. Výsledkem jsou svěží textilie bez nutnosti praní. Sušička Beko DPY 8506 GXB1 je navíc ekonomická a šetrná po všech stránkách
    Nade dveřmi, jako u většiny Beko sušiček, se ve středu nachází otočné kolečko s programy, jaké vás jen napadnou. Vpravo najdete displej obklopený ovládacími prvky, které vám umožňují nastavit sušení až do těch nejmenších detailů. Tento model je vybavený signalizací čistoty filtrů a kondenzátorů.


Nejlevnější Beko DPY 8506 GXB1 akční ceny - Levné Beko DPY 8506 GXB1

    V dnešní době se snažíme zrychlit a zjednodušit si život na maximum. Auta, pračky, myčky, to je stará klasika, ale konečně někdo vynalezl i sušičku. Každý, kdo měl možnost si ji vyzkoušet, už by se ke staromódnímu sušení nevracel. Nejnovější sušičky totiž dokáží nejen prádlo usušit, ale zbaví vás ještě dalších starostí. Většina z nich totiž dovede prádlo i vyžehlit. Stačí, když po skončení programu teplé prádlo poskládáte. Svůj čas tak můžete využít efektivněji. Mezi nejnovější modely sušiček patří i Beko DPY 8506 GXB1, jedna z nejvíce kupovaných sušiček vyšší třídy za rok 2016.
    Tento model má osvětlený nerezový buben Aquawave pro šetrné sušení, který můžete naplnit až 8kg prádla, takže se nemusíte bát, že povlečení nebo utěrky budete muset sušit nadvakrát. Svou velikostí se skvěle hodí do domácnosti plné děti, kde je praní a sušení na denním pořádku.
    Beko patří mezi výrobce, kteří se svými inovacemi a kvalitou výrobků probojovali mezi TOP značky v Evropě. Sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 je toho jasným příkladem. Široká škála programů nabízí nejrůznější možnosti a kombinace. Skvělou technologií je, že se sama vypne v případě, že senzory vyhodnotí prádlo jako dostatečně suché. Díky signalizaci na konci sušení si můžete poskládat ještě teplé prádlo a tak obyčejně není nutné ho dodatečně žehlit. Program BabyProtect ocení hlavně mladé rodiny s malými dětmi. Tento model takto skloubil více nadčasových inovací, takže i navzdory vyšší ceně ho rozhodně doporučujeme.


Produkty podobné jako Beko DPY 8506 GXB1

    Dnes už je samozřejmostí v rámci této třídy sušiček odložení sušení až o 24 hodin. Sušičky značky Beko mají převážně dětskou pojistku proti otevření dveří za chodu, ale bohužel děti jsou nevyzpytatelné. Raději si proto své ratolesti hlídejte, protože ty vynalézavé mohou sušičku zapnout naprázdno – ovládací panel se totiž zablokovat nedá.
    V poměru ceny, výkonu a kvality je sušička Beko DPY 8506 GXB1 naším jasným vítězem. Jasně, seženete i lepší modely, ale za výrazně vyšší ceny a tohle je prostě lidová sušička vysoké kvality.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
14964
cache: 0024:00:00