Jak na věc


dosah wifi

Chci být kontaktován ohledně možností BMW operativního leasingu.

     Jednou z nejčastějších otázek při výběru radiostanice je její dosah. Bohužel přesný údaj o dosahu nelze zodpovědně říci jelikož závisí na několika faktorech. Jedním z hlavních je terén. Na otevřeném prostoru při komunikaci z kopce na kopec, můžete udělat spojení s ruční radiostanicí klidně i 20 km a v opačném případě v husté zástavbě nebo členitém terénu se dovoláte někdy jen na vzdálenost 500 metrů. Někdy je tento údaj o dosahu uváděn na obalech radiostanic (většinou PMR), což z našeho pohledu je pouhé klamání zákazníka a uvádí pouze dosah v ideálních podmínkách, které zřejmě nikdy nedocílíte. Vliv na celkový dosah má i okolní rušení. Toto bohužel ale ovlivnit nelze jinak než výběrem kvalitní radiostanice kde je dobře „udělaný“ přijímač.
     Další faktor, který je možná nejdůležitější u vozidlových a pevných radiostanic je anténa. Anténa a její kvalita včetně svodu má větší vliv na dosah než kvalita radiostanice. Proto investice do dobrého anténního systému se vždy vyplatí.


Napište komentář Zrušit odpověď na komentář

    Souhlasím s tím, aby s pomocí statistického postupu byly mé osobní údaje použity k vytvoření individuálního zákaznického profilu. Díky tomuto profilu mi budou zasílána obchodní sdělení s obsahem, který je pro mne relevantní, jako např. personalizované nabídky od společnosti BMW CZ, určitých dceřiných společností (BMW Austria GmbH, BMW Austria Bank GmbH, BMW Austria Leasing GmbH, BMW Vertriebs GmbH: Siegfried-Marcus-Straße 24, 5020 Salzburg, Austria, BMW Hellas Trade of Cars A. E., Kimis Ave. & 10 Seneka str., 14564 Kifissia, Greece, BMW Slovenská republika s.r.o., Karadžicova 8, 821 08 Bratislava, Slovak Republic), jakož i některých smluvních partneru a servisu (můj preferovaný prodejce, partneři mého prodejce, informace o servisních prohlídkách a konzultacích nebo můj regionální partner). Souhlasím také s tím, aby společnost BMW CZ můj zákaznický profil pro výše uvedené účely předala určitým dceřiným společnostem a mým smluvním partnerům a servisům a aby mě tyto společnosti kont
     Druh modulace. V současné době začíná být stále více oblíbenější digitální modulace. Je obecně známo, že data (nuly a jedničky) se šíří daleko lépe a jsou méně náchylné na rušení. Díky tomu mají digitální radiostanice o málo vyšší dosah oproti analogovým radiostanicím s FM modulací. Navíc je kvalita komunikace stále stejná bez ohledu na vzdálenost.
     Druhý faktor je vysílací výkon. Některé radiostanice mají z důvodu povolení provozu omezený výkon. Například radiostanice CB (27 MHz) mají povolené vysílat výkonem maximálně 4W a ruční radiostanice PMR (446 MHz) mají povolený maximální výkon pouze 0,5W. Nejvyšší výkon, který lze docílit na ručních radiostanicích je 5W a ty naleznete v kategorii profesionální radiostanice. Vozidlové radiostanice v pásmu CB jsou rovněž omezeny výkonem 4W. U profesionálních vozidlových radiostanic závisí výkon na povolení Českého telekomunikačního úřadu. Některé pak zvládnou i 60W.


Hlavní výhody operativního leasingu

    Svůj souhlas udělený společnosti BMW CZ mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to prostřednictvím svého online účtu v sekci „mé osobní údaje“ nebo kontaktováním zákaznického centra společnosti BMW (+420 844 269835 / zakaznicky.servis.cz@bmw.com). Po úplném odvolání souhlasu již můj zákaznický profil nebude nadále zpracováván a nebudu již nadále dostávat žádná obchodní sdělení. Prostřednictvím konkrétních komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností BMW CZ, jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů. Další podrobnosti týkající se zpracovávání mých osobních údajů ze strany společnosti BMW CZ a mých práv jsou k dispozici online v sekci zásady ochrany osobních údajů.
    Pomocí převaděče lze zvětšit dosah radiostanic v dané lokalitě nebo městu. Pokud takovýto převaděč umístíte do středu lokality na nejvyšší místo. Dokáže spolehlivě, bez jakékoliv obsluhy přenášet signál z jedné radiostanice na ostatní a tím až několikanásobně zvětšit dosah komunikace.
     Třetí parametr, který má vliv na dosah radiostanice je přijímač, jeho citlivost a selektivita. Zde lze jen obecně říci, že cena radiostanice může mít přímou úměru ke kvalitě zpracování přijímače a jeho citlivosti. Je to stejné, jako výběr mezi přijímači VKV rozhlasového vysílání. S kvalitním přijímačem máte šanci poslouchat vzdálenější rozhlasové vysílače v lepší kvalitě, ale tento přístroj je i dražší.


Svému novému BMW jste teď blíž, než si myslíte. Které to bude?

    Vítejte v lékárně lekynadosah.cz. Naše online lékárna je vám k dispozici kdykoliv a také odkudkoliv. Nejsme jen obyčejná lékárna. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli nejen pro léky na alergie, pasty, masti na opary. Nabízíme zboží pro širokou veřejnost i zdravotnická zařízení, firmy či státní instituce. Vyberte si u nás Léky na dosah. V nabídce najdete vše pro bezproblémové těhotenství, krásné vlasy nebo na stres. Trápí vás často tréma nebo nevíte, která kosmetika je pro vás vhodná? I s tímto vám rádi poradíme. Denně nabízíme nové kvalitní zboží za velmi příznivé ceny.
    Dosah radiostanic umíme prodloužit i díky internetu. Pokud například požadujete propojit dvě místa například sklady, nebo výrobní prostory s centrálou které jsou od sebe vzdálené desítky, stovky nebo i tisíce kilometrů, není nic jednoduššího. Postačí na každé straně standardní přístup do internetu a námi vyvinutý modul s radiostanicí pro pokrytí lokality.
     Maximální dosah lze docílit několika způsoby. Jako první je výběr kmitočtového pásma. Obecně platí, že nízké kmitočty se dobře šíří na velké vzdálenosti v otevřeném prostoru a na rovině, ale špatně v husté zástavbě, nebo železobetonových konstrukcích. Čím vyšší je tedy kmitočet (MHz), tím se lépe odráží a proniká do různých zákoutí budov, ale na otevřeném prostoru má zase nižší dosah. Pro správnou volbu kmitočtového pásma a docílení maximálního dosahu je tedy potřeba nejprve znát terén a ve kterém se budete s radiostanicí pohybovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00