Jak na věc


dnešní projev prezidenta zemana

Jihlavský seminář Nové republiky - VIDEA

    AnketaSdílíte obavy prezidenta Zemana o naší demokracii kvůli omezování svobody na internetu?Ano, obávám se toho98%Nějaká kontrola být musí, ale nesmí to být zneužívané0%Nesdílím, je to naprosto správné, cizím vlivům je třeba čelit2%Nepovažuji to za důležité0%havloide, co tu píšeš jak o život, běž honem hlasovat na PL
    Co von má co kecat vo náladách druhých?!??!? Vo sobě měl mluvit! Vo tom co bude dělat příští rok, nastínit nějaký možný varianty vývoje, a ne cyntat hovadiny pro malý děcka typu že když je koalice příbuzných stran tak j to lepší než když je koalice stran programově odlišných!! Vůl ... to ví každej, že nebude-li pršet - nezmoknem!
    17:39 Jistěže nemůžou napsat, že budou v rozporu s naší ústavou omezovat svobodu informací. Ovšem pod pojem dezinformace lze zahrnout cokoliv, co není v souladu s oficiálními informacemi. Zrovna tak si umím představit odborná stanoviska ve stylu Masarykovy univerzity a Evropských Hodnot, ve kterých jsou jen politické postoje autorů a žádná, nebo hodně překroucená, fakta.
    18:50 O nezaměstnaných, kteří nemohou dostat práci pan prezident nemluvil, mluvil o těch, kteří odmítají nabízenou práci. Stačí jen číst, vážený ...


Počet zobrazení do 31. 12. 2018

    Výborný projev. Jen malé upozornění - nesoulad mezi nezaměstnaností a volnými pracovními místy - 400 000 versus 150 000 - je dán zejména rozdílem mezi požadavky zaměstnavatelů a kvalifikací žadatelů - prostě některé profese tu z důvodu likvidace učňovského školství už dávno nemáme.
    Jsem rád pane Majevský že respektujete většinovou volbu, jenom mi není jasné proč nevidíte souvislost ve volební účasti 40% a voliči včetně rodinných příslušníků kteří mají příjmy ze státního rozpočtu. Je zřejmé že budou volit tak aby si své výsady a přijmy udržely. Lidé co nechodí k volbám tak ztratily důvěru že by současný systém voleb něco změnil a nejsou to samý hlupáci. Volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend má spolu souvislost a je jediným možným způsobem jak bude rozhodovat většina a ta má vždy pravdu.


Panelová diskuse 18. 2. 2019 14.00

    Jsem již tak starý, že si pamatuji i vánoční projevy prezidenta Beneše. Od té doby jsem nic moudřejšího neslyšel, než dnešní projev Zemana. Jistě, nezavděčil se všem. Především těm závistivým, kteří bez papíru a co jim někdo moudřejší nenapíše, ze sebe nevysoukají rozumné slovo. Také těm, kteří znají jen svoji pravdu s nedozráli ke schopnosti naslouchat druhým Možná i těm, co vůbec nechtějí pravdu slyšet, neb se cítí pravdou uráženi a nebo z ni mají panický strach (pravdofobové). Samozřejmě se slova Zemanova musela dotknout cenzorů min. vnitra a především jejich šéfů, malého, i velkého, vždyť byla předem zpochybněna zásluha o jistě pohádkové platy za redistribuci odborné propagandy z centrály NATO a Pentagonu a za šíření správné věrouky imperiálního kapitálu. Jsou jistě dotčeni ředitelé televizí, zejména té, ve které si mastí aktéři kapsy z peněz daňových poplatníků za cosi, co kdybych přirovnal k výkalům, mohly by mne výkaly žalovat za urážku na cti.Jediné s čím bych moc nesouhlasil j
    Jak je možné, že takové individuum může být registrováno na portálu PL. Sám jsem byl vyločen z registru přispěvatelů PL jen proto, že jsem kohosi slušně kritizoval. Nyní se snažím už více jak rok a Slonková mi odmítá zaregistrovat na Pl. Jsem jenom bezpartijní levicový příznivec. Proto nechápu jak mohou mít přístup do PL hulváti a pornoherci Janda, šAFR, Šláfenberg či Kalousek?
    21:57 Asi jste si jeho projev představoval jako mimořádné vydání Blesku. No to vás musel hodně zklamat, když mluvil o problémech země a ne o uměle nafukovaných pitomostech.21:59 Uniklo vám, že to byla výtka ke krajským koalicím typu ČSSD+TOP/ODS. Jestli jste tím volem označil sebe, tak souhlasím.
    Mně se projev nezdál ani moudrý, ani vyvážený a již vůbec ne státnický. Miloše Zemana je mi upřímně líto, je na něm vidět nemocné tělo i duši. Projev neobsahoval nic, co by bylo alespoň trochu hodné pozornosti. Snad se dočkám toho, že tato republika bude mít prezidenta, za kterého se nebudu stydět.


Úterý 27. 11. 2018 Seminář v PS

    Hezký projev, až na tu sekundárně vyjádřenou víru k životaschopnosti současné EU ohledně zármutku z Brexitu. Tato EU se totiž nachází v naprosto nereformovatelném stavu a proto se musí nejprve co nejrychleji rozpadnout na jednotlivé národní státy, které se až potom mohou případně znovu a svobodně rozhodnout jakou formu spolupráce si do budoucna zvolí. Tato spolupráce, tedy v žádném případě násilná integrace, musí být vybudována na úplně jiných principech a musí být přínosem, případně rozumným kompromisem pro všechny případně zúčastněné národní státy. LA.
    AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Jeho nazor a obavy o zahnojeni Evropy barbary a teroristy svedci o velke statnicke prozretelnosti...Vcera byl den slunovratu a ja se dival do budoucnosti a minulosti. Toulal jsem se na Google maps ulicemi Johannesburgu, Pretorie, Durbanu atd..Mel jsem slzy v ocich.Cesi nikdy NEDOPUSTTE, aby o vasem osudu rozhodovali hlupaci v Bruselu a v Berline ! Nebo dopadnete tak, jako dopadl Johannesburg, kde jsem zacinal kdysi davno posrpnovou emigraci. Stujte za presidentem Zemanem ! Jeho nazory jsou 100 % spravne. Jeho nazory se stotoznuji s nazory presidenta Trumpa - uplne !Slava a pevne zdravi presidentu Zemanovi !nick honolulu


Mojmír Grygar: STOPY LISTOPADU - právě vychází kniha, která by neměla uniknout vaší pozornosti

    19:01 - Miloš zas blábolil! Když totiž kdokoliv z uchazečů odmítne nabízenou práci, má to v Doporučence zatržení jako důvod nepřijetí!! A to je současně automatický důvod k vyřazení z evidence uchazečů! Akdo není v evideci, nemá nárok na žádný dávnky!! Proč si tam ten blbec nezajde na MPSV a nenechá si to od soudrušky Marxový vysvětlit a místo toho žvaní takový nehorázný nesmysly!? Nehledě na to, že minimum je u nás někde 2400! Blbec jeden - za takovou almužnu se určitě někdo bude vysmívat těm kteří poctive chodí každý den do práce, jak tam zas populisticky žvanil. Komu se zas chtěl dědek bachratej zalíbit tímhle to fakt neutušim ....
    1:53 - Pravdu díš! Tím že přesahuješ svou inteligencí o celé sáhy zdejší společek uslintaných komunismem zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není) jsi taky mnohem lépe o všem informovanej! Tohle tu jsou pouzí poslušní lokající kágebáků - hlavně toho kremelského ratlika!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
14440
cache: 0024:00:00