Jak na věc


dnešní úplněk

Dnešní velký úplněk: Sbírejte bylinky na nervy a vyrobte si silnou, zdravou vodu

    Dnešní úplněk je silně provázán Neptunem, vládcem moří, vod a oceánů včetně znamení Ryb. Neptun ovládá jak říši nevědomí, sny, fantastické představy a jejich umělecké vyjevení, tak i spirituální úroveň vnímání.
    a co když nevím který mám doma kamen, zda měsíční nebo sluneční? :( Mám jeden o kterým nevím, dle netu, jestli je to achát nebo chalcedon..takový krásný modrý kamínek..ráda bych ho dala vedle křišťálků na měsíc, ale nerada bych mu ublížila
    Stříbro... mám jen postříbřené. No a křištál, ten jediný, co mám, tam radši nedám. Znejistila jsem tady po minulé diskuzi o padělcích.
    Tak na mně úplněk nemá žádný vliv.Spím jako poleno! Ale měsíc jsem nedočkavě vyhlížela,když ve zprávách hlásili jak bude velký.No mně moc velký nepřišel,myslím,že jsem už viděla větší.Dost možná to dělaly mraky.
    Závěrečné znamení zvěrokruhu a poslední zimní znamení symbolizuje sjednocení ducha a osobnosti v jeden celek, osvobození jednoho ze zajetí druhým. Když o sobě někdo říká, že je „Ryba“, říká, že je kapr v rybníce, nic víc a nic míň.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00