Jak na věc


divadelní hry recenze

Contributing to the preparation and operation of the Virtual Study were:

    Prezident DL 2017 pan Miloslav Mejzlík poděkoval všem sponzorům a studentům spolupracujících středních škol. Pro něho bude příští rok 2018 velmi významný. Uběhne 20 let, kdy poprvé akci v Luhačovicích zahajoval. Také v roce 2018 to bude 40 let, kdy se poprvé pan Mejzlík objevil na scéně Slováckého divadla v Uherském Hradišti. A stále krásné divadlo v Luhačovicích oslaví v následujícím roce 110 let od svého otevření.
    Šijeme i do televizních studií, pro školy, umělecké školy, nahrávací studia, obřadní síně, cirkusy, církevní objekty či venkovní steage pro kapely a jiné venkovní zařízení. Šijeme také záclony a závěsy do rodinných domů, bytů,  nebo komerčních prostor.
    Divadelní Luhačovice skončily. Hlediště místního divadla bylo každý den zaplněno diváky, kteří si mohli vychutnat profesionální a nadstandardní výkony herců v rámci jednotlivých divadelních představení.
    Kmotři příští divadelní přehlídky budou dva. Česká významná herečka a slovenský významný herec. Jejich jména si necháme ještě chvilku v utajení, i když na jevišti již zazněla z úst ředitelky DL 2017 paní Ladislavy Haškové.


Výstavní stánek do Milána. Spolupráce s firmou Tuchler.

    Šití opon spočívá v tom, že nejdříve s Vámi probereme Vaše potřeby a představy, po sléze zaměříme dané místo, poradíme Vám a ukážeme katalog látek ze kterých můžete vybírat a vytvoříme pro Vás cenovou nabídku. Po objednání zpracujeme Vaši zakázku až do finále včetně instalace ušitých opon, či jiného textilního vybavení. K tomu jsme schopni dodat i vyměnit divadelní techniku - kolejnice, atd.
    Hlavní opony, Harlekýny, Horizonty, šály otočné pevné dle daného typu, Sufity, Blackout závěsy (zatemňovací závěsy), akustické závěsy sendvičového typu
    Vizitkou kvality a jedinečnosti Divadelních Luhačovic je od založení přehlídky prolnutí mladých talentů se zralými hereckými osobnostmi. Nejinak tomu bude i letos.
    Přehlídku připravily a realizovaly Divadelní Luhačovice, z. s. ve spolupráci s Lázněmi Luhačovice, a. s., za finanční podpory Zlínského kraje, Města Luhačovice a sponzorů převážně ze Zlínského kraje.
    Pan Milan Kňažko se v sobotu večer před vystoupením herců Slováckého divadla se všemi přítomnými osobně rozloučil. Příští rok, kdy se bude konat jubilejní 20. ročník této přehlídky, se chce pan Kňažko vrátit jako herec a prožít Divadelní Luhačovice 2018 na jevišti.
    Prezidentem přehlídky je od 1. ročníku pan Mgr. Miloslav Mejzlík, významná herecká osobnost současného divadla, působící na předních českých i moravských scénách, v televizi a ve filmu.


Collections contained in the Virtual Study

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Divadelní opony, závěsy, jevištní technika, podlahy pro tanečníky, zatemňovací závěsy, odhlučnění prostor... Šití textilního vybavení včetně montáže, servis a opravy. Kvalitní práce a materiály jsou naší doménou.
    Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu, zabývající se šitím divadelních opon, závěsů a dalšího textilního vybavení divadel, kulturních zařízení, kin, společenských domů. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10669
cache: 0024:00:00