Jak na věc


depilační laser

Depilační vosky, ohřívače, stripy

    Od září 2014 jsme výhradní prodejci profesionální italské depilační kosmetiky a pomůcek  značky HOLIDAY® pro český a slovenský trh. Vychutnejte si nejvyšší kvalitu profesionálních depilačních vosků pro krásnou, hladkou a zdravou pokožku. Značka HOLIDAY®  je zárukou, že depilační přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí a že k výrobě produktů jsou použity pouze ingredience nejvyšší kvality. Žádný z výrobků nebyl testován na zvířatech. 
    Depilační vosky HOLIDAY® typu water soluble (rozpustné ve vodě) obsahují mix jednoduchých a přitom vysoce účinných složek jako cukr, med, citronová šťáva a voda, která zajišťuje dokonalé spojení ingrediencí a proto se vosk snadno odstrańuje. Při výrobě se vychází ze středověkých receptů, které se používali pro depilaci. Vosky jsou vhodné pro všechny druhy pokožky.
    V naší nabídce naleznete ty nejžádanější výrobky. Vybrat si můžete depilační vosk, a to z mnoha variant. Máme pro vás depilační vosk na obličej, současně u nás pořídíte ohřívač vosku, čistič na vosky i olej po depilaci. Vyberte si z naší široké nabídky uklidňovací gel nebo mléko po depilaci a svěřte se do rukou kvalitních a zákazníky ověřených výrobků.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7733
cache: 0024:00:00