Jak na věc


datum kh dph pohoda

Plánování Vaší svatby a organizace

    Pokud nechcete, abyste při plánování Vaší svatby přišli o nervy i všechny peníze, pak jste na správném místě! Zatímco dříve jste se mohli s profesionálně naplánovanou svatbou setkat jen na fotkách v časopisech, dnes si můžete kompletní svatební servis dovolit i Vy. A to rozhodně nemusíte být celebritou, ani majitelkou zlatého dolu, aby mohla být Vaše svatba dokonalá. Kde se konají ty nejlepší svatby? Praha je jistotou, ale existují i další úžasná místa! Kompletní organizace Vašeho svatebního dne je nyní cenově dostupná pro všechny, a proto ji využívá stále více párů. Nemusí vás strašit žádné krizové scénáře ani dodatečné výdaje při plánování na vlastní pěst. Aby byl svatební den opravdu Váš, svěřte jeho koordinaci nám! Nabízíme kompletní organizaci od zajištění svatebních šatů až po svatební catering. Praha je nejlepším městem pro Váš den. Oslovte v ní profesionály.
    Hodně párů, a to i v této moderní době, chodí za radou, jaké vybrat datum svatby, k různým astrologům, numerologům a věštitelům, protože věří, že daný den ovlivní jejich další život. Proč ne? I Vy si můžete nechat například vypočítat, jaká čísla Vám pomohou ke štěstí. Ovšem při vybírání data svatby byste neměli hledět jenom na sebe. Datum svatby musí vyhovovat oběma partnerům, ale neměli byste zapomínat ani na rodinu a všechny přátele, tedy na všechny ty, které chcete určitě na své svatbě mít. Dále byste se rozhodně měli vyhnout datu, které je pro Vaši rodinu spojené s nějakou nepříjemnou událostí.
    Ovšem záleží jen na Vás, nenechávejte se strhnout davem! Je to Vaše datum svatby, které bude mít symboliku hlavně pro Vás dva! Tak tedy vybírejte! Věříme, že Vaše volba bude správná!


Kompletní průvodce čínským horoskopem

    Ano! Opravdu se to stalo! Požádal Vás o ruku - pohádka se stává skutečností! A první, co Vás hned po nandání snubního prstenu, napadá, je, kdy se Vaše svatba uskuteční. Je to tak, téměř okamžitě začíná kolotoč, který se točí okolo data svatby. Také nevíte, které datum svatby je zrovna pro Vás to nejlepší? Od toho je tu Le Rêve - svatební centrum, které si ví rady v každé situaci. Kdy se Vaše svatba uskuteční, Vám nikdo nemůže určit, je to jen Vaše volba, ale můžeme Vám dát aspoň několik užitečných rad.
    Každá žena má touhu mít ve svůj svatební den ty nejkrásnější šaty. Názory na to, jak by měly vypadat, se sice liší, ale jednu věc mají společnou – musí být krásné. Svatební šaty by měly, co nejlépe vystihnout osobnost nevěsty, ale i podtrhnout její ženství, tak aby byly pýchou ženy, která je nosí. Svatební centrum Le Rêve s tím bezezbytku souhlasí a chce Vám pomoci vyplnit sen mít jedinečné svatební šaty. Praha při pohledu na Vás oněmí úžasem. Pokud chcete znát význam slova dokonalost, volte náš salon a věřte, že nebudete litovat. Vysněná svatba už není pouhou představou. Krásné šaty by měly být součástí každé svatby! Praha musí závidět i Vám!
    Vybrané datum svatby v podzimním čase také skrývá romantiku, která je plná kouzelných odstínů spadaného listí. Lidé podzimní data volí hlavně kvůli skvostným venkovním fotografiím, které znamenají nádhernou vzpomínku na celý život. Podzimní svatba je opravdu trendy!


Čeština – jak správně mluvit a psát

    Co se týče tzv. magických dat, lidé vsází na šťastné sedmičky, osmičky a devítky. Datum svatby také dost snoubenců volí podle koncového dvojčíslí aktuálního roku. V roce 2011 tedy byla hodně oblíbená data 1. 1. 2011. a 11. 1. 2011, aktuálně nás čeká další přeplněné svatební datum 20. 11. 2011. Příští rok, tedy v roce 2012, tomu jistě nebude jinak – dvanáctka dozajista ovládne mnoho svatebních síní.
    Datum svatby se samozřejmě vybírá i podle počasí. Jaro, léto, podzim nebo zima? To jaké roční období si vyberete, výrazně ovlivní atmosféru Vaší svatby. Velmi oblíbené bývá jaro, protože je to období, které přímo vyzývá k romantice. Slunce začíná hřát, květiny kvést - prostě idylka. Na jaře se konají velmi často svatby venku, ale musíme podotknout, že počasí může být zrádné a to zvláště v tomto čase. Ovšem pozor na květen, v tomto měsíci se nedoporučuje vybrat si svůj datum svatby, nosí to smůlu.


7 věcí, které musíte vědět před začátkem plánování vašeho svatebního dne

    Svatební centrum Le Rêve nabízí nejen svatební a společenské šaty, ale i precizní naplánování Vaší svatby. Praha je naším hlavním centrem! Jsme uznávanými profesionály s dlouholetými zkušenostmi při pořádání nejen svateb, ale jiných společenských událostí v Praze a New Yorku. Díky velkému množství kontaktů a spolupráci s nejrůznějšími odborníky poskytujeme nadstandardní služby. Obraťte se na náš svatební salon. Praha se tak bude moct těšit na zcela originální pojetí vaší svatby. Poradíme a pomůžeme vám a Vaše svatba bude tím vaším vysněným dnem. Vaši hosté si užijí, jak dokonalý svatební obřad, tak i skvělý svatební catering. Praha se může stát i Vaším městem snů! Zažijte zde nezapomenutelné okamžiky Vaší lásky!
    Dost často, ale datum svatby „vybírá" místo, kde se bude Váš svatební obřad konat, protože, jak praví stará česká pranostika – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Proto byste neměli s výběrem svého data otálet. Jedině tak budete moci prožít svůj den, přesně ve vybraný datum a na místě, kde si přejete. Pokud je bohužel již místo ve Váš datum zabrané jiným párem, záleží na Vás, jestli se přikloníte k variantě, že své datum svatby změníte anebo změníte raději místo pro svatební obřad.
    Naopak v zimě si vybere datum svatby málokdo. Ovšem příroda i v tento čas nabízí mnoho krás. Všudypřítomné odstíny bílé a modré mají neskutečné kouzlo. Jestli ale patříte k párům, které chtějí mít svatbu ve vnitřních prostorách, tak jsou i pro Vaší svatbu vhodné zimní měsíce, protože Vy nemusíte vůbec řešit, jak je venku. Jisté kouzlo má i to, že po svatbě můžete odlétnout za teplem do cizích krajů.


Našemimi.cz - horoskopy, čínský horoskop, sluneční znamení, zvířecí zvěrokruh, charakteristika znamení, datum narození, numerologie, křestní jména

    Když si pozvete přátele na návštěvu, tak se o ně náležitě postaráte – nejinak by tomu mělo být i v případě Vašich svatebních hostů. Nejde jen o to, vymyslet kam koho usadit nebo kde objednat kvalitní svatební catering. Praha například – jako jedno z nejoblíbenějších měst pro svatby – může být pro některé hosty těžko dostupná a je nutné myslet na dopravu a ubytování. S tím si však nemusíte dělat zbytečné starosti. Náš svatební salon to vyřeší za Vás – zajistíme pohodlnost, cenově zvýhodněné ubytování – jednoduše vše proto, aby se Vaši hosté cítili jako v bavlnce a to i po skončení Vaší úžasné svatby. Praha se tak všem Vašim hostům ukáže i z jiné stránky! Vy se tak budete moci bavit a prožít romantické chvíle s vaší láskou i příjemný čas s rodinou a přáteli. Vaše svatba je pro nás prioritou.
    Mezi všeobecně známá nevhodná data svatby, patří pátek 13. Ostatně v tento den se nedoporučuje dělat vůbec nic důležitého, protože to nosí smůlu. Všichni tuto pověru znají, ale málokdo ví, že v tento den byl ukřižován Ježíš Kristus a že se právě odtud se tato pověra vzala. Dále se nedoporučují dny, kdy je zatmění slunce či dny velikonoční.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
15183
cache: 0024:00:00