Jak na věc


cinema city imax flora cenik

Vánoční dárkový poukaz 5D CINEMA MAXIM

    Pro návštěvníky kina je k dispozici útulná kavárna s širokou škálou sladkých dezertů a šálkem dobré kávy. Milovníci popcornu také nepřijdou zkrátka. Tuto oblíbenou pochutinu spolu s nachos a dalšími dobrotami dostanete u baru.
    Můžete vyjádřit nesouhlas se zasíláním e-mailových novinek a newsletterů Digital Media kliknutím na odkaz „Můj profil“ na tomto webu, kde můžete provést změnu nastavení. Možnost vyjádřit nesouhlas se zasíláním takových sdělení je obvykle dostupná také při procesu registrace. Digital Media vás i tak bude podle potřeby kontaktovat, pokud dojde ke změně podmínek služby nebo podmínek služby pro přispěvatele. Kromě toho vám i tak budeme posílat oznámení související se službami, jako jsou mimo jiné registrační e-mail, e-mail s upozorněním na výhody, e-maily vytvářené automaticky v návaznosti na vámi provedené akce tomto webu a upozornění týkající se fakturace. Obecně platí, že nemůžete vyjádřit nesouhlas se zasíláním takových sdělení, která nejsou propagační povahy. Pokud si je nepřejete dostávat, máte možnost deaktivovat svůj účet.


Vyberte si Cinemu 4D podle vašich potřeb a možností

    Digital Media vám na vyžádání poskytne informace o tom, kde jménem třetí strany uchováváme nebo zpracováváme jakékoli z vašich osobních údajů. Pokud o tyto informace chcete požádat, kontaktujte nás prosím na gdpr@digitalmedia.cz
    PROSÍME, NEZAPOMEŇTE SI NA POKLADNĚ CINEMA CITY PŘI ZAKOUPENÍ LÍSTKU DO KINA POŽÁDAT O PRODLOUŽENÍ PARKOVÁNÍ.
    Jako návštěvník tohoto webu se můžete zapojit do celé řady činností bez poskytování jakýchkoli osobních údajů. Když se však zaregistrujete k používání webu Digital Media a objednáte si produkty nebo služby za účelem, aby vám byly služby poskytovány, můžeme od vás získat následující osobní údaje:


3D animace & vizualizace • virtuální realita • reklama • design • architektura • hry

    Z pestré nabídky více než 22 filmů žánrů adventure, fantasy, thriller nebo horor si v 5D Cinema Maxim vybere skutečně každý. Pro děti jsou připravené bláznivé krysí závody nebo aquapark piráta Černovouse, mladí toužící po adrenalinu mohou zažít dobrodružství na horské dráze vedoucí skrz planetu ve vzdálené galaxii, zůčastnit se zběsilého závodu na vězeňském ostrovu nebo pocítit strach v podzemí metra plného běsnících zombií. Klidnější povahy mohou vyzkoušet 5D realitu například v odysee oceánem a mnoho dalšího. Staňte se součástí filmu, vrhněte se střemhlav do propasti, zatáčky řezejte jako pravý závodník nebo leťte vzhůru k nebesům, nechte se bavit a děsit zároveň.
    Společnost Cinema City, nositel ocenění Nejlepší provozovatel kin v Evropě pro rok 2011, nabízí služby té největší kvality.
    CINEMA 4D Studio - to nejlepší z nabídky firmy Maxon pro profesionální 3D grafiky. Obsahuje vše z ostatních variant programu a přidává velké množství vlastních vylepšení. Díky pokročilým nástrojům na modelování, animace i vizualizace se můžete bez obav pustit i do nejnáročnějších projektů ve 3D. A to vše při zachování jednoduché ovladatelnosti a legendární stability programu.


Probíhá zpracování vašeho požadavku

    V závislosti na dané činnosti jsou některé z požadovaných údajů označeny jako povinné a jiné jako dobrovolné. Pokud neposkytnete povinné údaje spojené s určitou činností, nebudete se moci této činnosti účastnit. Stejně jako v případě většiny webových stránek platí, že při používání tohoto webu mohou Digital Media nebo dílčí zpracovatelé najatí firmou Digital Media také shromažďovat určité technické údaje nebo informace o směrování z vašeho počítače za účelem usnadnění používání tohoto webu a jeho služeb. Můžeme například zaznamenávat proměnné prostředí, jako je typ prohlížeče, operační systém, rychlost procesoru a IP adresa vašeho počítače. Tyto proměnné prostředí využíváme k usnadnění a sledování používání tohoto webu a jeho služeb. Digital Media tyto proměnné prostředí využívá také k měření vzorců provozu na tomto webu. Pro účely lepšího porozumění potřebám návštěvníků našeho webu můžeme tyto údaje příležitostně spojit s vašimi osobními údaji.
    V osmi digitalizovaných sálech čeká na diváky jedinečný filmový zážitek nejnovějších filmů ve 2D a 3D formátu. Vychutnat si můžete prvotřídní obraz i zvuk díky projekční technice belgické společnosti Barco.
    Digital Media využívá pro platby za zboží a služby jednu nebo více externích společností zpracovávajících platby provedené platební kartou. Podle našeho nejlepšího vědomí tyto společnosti neuchovávají, nesdílejí a nepoužívají osobní údaje pro žádné jiné účely. Osobní údaje neprodáváme ani jiným způsobem neposkytujeme jiným společnostem pro účely propagace jejich produktů nebo služeb.
    Promítání v 5D Cinema Maxim funguje na principu kombinace prvotřídního 3D obrazu sledovaného aktivními 3D brýlemi, pohodlných sedaček pohyblivých téměř všemi směry, zvukem nejvyšší kvality a přidanými efekty, jako je vítr, vodní pára při jízdě kolem vodopádu nebo například jemné lechtání na nohách, imitující letící vážky.


5D Cinema MAXIM hledá Ambasadora!

    Umožňujeme vám vytvořit si profil, prostřednictvím kterého budete přistupovat na blogy či do online komunit na sdílení informací, jako jsou zprávy, fotografie či videa. Upozorňujeme, že nemůžeme nijak řídit jednání a kroky ostatních stran, s nimiž se rozhodnete sdílet své stránky a údaje. Veškeré informace, které zveřejníte na veřejné nástěnce nebo v chatovací místnosti, jako je například Fórum pro přispěvatele („Fóra“), jsou viditelné všem osobám, které na dané místo vstoupí. Budete-li si přát odstranit své osobní údaje z našeho blogu nebo komunitního fóra, obraťte se na nás na adrese gdpr@digitalmedia.cz.. V některých případech nebudeme moci vaše osobní informace odstranit. Pokud tato situace nastane, vyrozumíme vás o tom, že tento krok nemůžeme provést, a sdělíme vám důvod. Pokud jste ke zveřejnění takových údajů eventuálně použili aplikaci třetí strany, můžete údaje odstranit buď tak, že se do dané aplikace přihlásíte a údaje odstraníte, nebo tak, že zkontaktujete aplik
    Chcete zažít adrenalin na horské dráze, nechat se obklopit mlhami a zvuky pralesa, ponořit se deset tisíc mil pod moře, bojovat s děsivými příšerami nebo ujíždět před mutanty? Že ano? Nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí v největší síti 5D kin v České republice a na Slovensku 5D Cinema Maxim.
    Chcete zažít adrenalin na horské dráze, nechat se obklopit mlhami a zvuky pralesa ponořit se deset tisíc mil pod moře, bojovat s děsivými příšerami nebo ujíždět před mutanty? Že ano? Nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí v největší síti 5D kin v České republice a na Slovensku 5D Cinema Maxim.
    Cinema 4D patří mezi celosvětově nejpopulárnější programy pro 3D modelování, vizualizace a animace. Legendární stabilita, snadné ovládání a otevřenost - to vše jsou vlastnosti, které tento program tak proslavily. Nová verze R20 přináší neuvěřitelné množství zásadních inovací, které zásadně změní způsob vaší práce.


Vítejte ve světě 3D grafiky a animací

    CINEMA 4D Visualize je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí tvořit 3D fotorealistické vizualizace a animace. Ať už potřebujete perfektní vizualizaci mobilního telefonu, budovy, auta nebo nějakého výrobku, CINEMA 4D Visualize vám nabídne všechny potřebné nástroje včetně animací a výstupu pro 3D monitory a projekční systémy.
    Ke svým osobním údajům a preferencím ohledně ochrany soukromí máte právo kdykoli přistupovat, opravovat je nebo je odstranit. Po kliknutí na odkaz „Můj profil“ můžete ihned prohlížet a upravovat většinu svých osobních údajů. Z bezpečnostních důvodů lze určité osobní údaje změnit pouze kontaktováním podpory. Na váš požadavek budeme pohotově reagovat v rozumné době.
    Digital Media vaše údaje získává za účelem poskytování služeb, vyhovění našim právním povinnostem a zlepšování produktů a služeb. Vaše osobní údaje neprodáváme a nepronajímáme třetím stranám a nesdílíme je se třetími stranami jiným způsobem, než je uvedeno v těchto zásadách ochrany osobních údajů. Digital Media tyto údaje může používat:


Labyrint iluzí v 5D Cinema Maxim

    CINEMA 4D patří v oblasti televizní 3D grafiky a reklamy k naprosté světové špičce. Systém MoGraph pro snadnou tvorbu efektních 3D animací objektů, textů a částic je z hlediska rychlosti práce stále nepřekonatelný. Přímé propojení na postprodukční aplikace jako Adobe AfterEffects, Motion, FinalCut nebo Combustion jen dokreslují výsadní postavení tohoto produktu v oblasti TV vysílání.
    Usilujeme o ochranu obdržených osobních údajů, a to jak při přenosu, tak po jejich doručení. Neexistuje však žádná 100% bezpečná metoda přenosu dat přes internet nebo elektronického ukládání dat. I když bereme v úvahu citlivost osobních údajů, které získáváme, zpracováváme a ukládáme, i současný stav technologií k použití na ochranu vašich osobních údajů, jejich absolutní zabezpečení nemůžeme zaručit.
    Nákupní a zábavní centum Forum Nová Karolina Ostrava je nejmodernější nákupní a zábavní centrum s 220 obchody, hypermarketem, moderním fitness centrem, obřím kinem i dětským koutkem tvoří mix toho nejzajímavješího, co nákupní centra nabízí. Nakupujte, kde to máte rádi.


Podmínky pro zrušení účasti na školení

    S legendární jednoduchostí použití, rychlostí a profesionálními výsledky je CINEMA 4D Prime ideálním řešením pro grafické designéry, kteří se chystají rozšířit své portfolio o 3D grafiku a animace. Uživatelské rozhraní CINEMY 4D je navrženo tak, aby vám co možná nejvíce usnadnilo vstup do světa 3D grafiky. Je intuitivní a řada ovládacích prvků odpovídá standardům, které znáte ze světa 2D.
    Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina je místo, kde si můžete hrát. Nabízíme širokou škálu atrakcí pro ty nejmenší děti i dospělé. Ať už prolézačky, skluzavky nebo kavárny pro rodiče s dětmi. Přesvědčte se sami!
    Vaše údaje uchováme, dokud bude váš účet aktivní, dokud vaše údaje budou potřebné k tomu, abychom vám mohli poskytovat služby, nebo jak bude vyžadováno, abychom splnili své právní povinnosti. Pokud si přejete svůj účet smazat nebo požádat, abychom vaše údaje dále nevyužívali k poskytování služeb, kontaktujte nás na adrese gdpr@digitalmedia.cz. Na váš požadavek budeme reagovat do 30 dnů. Vaše osobní údaje budeme ukládat a používat dle potřeby pro účely plnění právních závazků, řešení sporů a vynucování smluv.
    Cinema City Nová Karolina je nejnovějším multiplexem Cinema City v České republice. Je umístěn v centru Ostravy v těsné blízkosti vlakového a ústředního autobusového nádraží.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
19481
cache: 0024:00:00