Jak na věc


chcete mít peníze nechodte do prace

Mlsáme se svým psem

    Podívali jste se někdy při šnorchlování mimo umělé rekreační rezorty na mořské dno? Všimli jste si igelitových obalů nejrůznějších tvarů a barev, petlahví a kelímků? Plast, který není zpracován na pevnině, se v 70 % případů uloží na dně. Zbytek se shromažďuje v jednom místě na povrchu vod. Téměř všechny světové oceány mají rozsáhlý ostrov plovoucích PET lahví a jiných předmětů. Plastové obaly jsou nejčastějším odpadem v oceánech a rovněž pokrývají mořské dno. Protože se plast přirozeně nerozkládá, zmenšuje se na stále menší části, které plavou těsně pod povrchem. Ty se díky slunečnímu záření rozpadají až na malé kuličky. Kuličky se následně smíchají s planktonem, kterým se živí organismy na nejnižší úrovni potravinových řetězců. Částečky umělé hmoty totiž matou ryby a způsobují, že je pojídají stejně jako řasy či kril. Ryby pak slouží jako strava vyšším organismům, a tak se toxiny šíří do celých ekosystémů. Plovoucí skvrna odpadu není pevnou masou materiálu, ale spíše kumulací menších
    Megí je naprosto nekonfliktní sedmiletá kříženka střední velikosti, která byla zvyklá bydlet v bytě. Miluje lidi a nevadí jí ostatní zvířátka. Ráda chodí na procházky. Je očkovaná, odčervená a očipovaná.
    Psí domov NoraZáchranná stanice volně žijících živočichůStudánka 1, Tachovtel. č.: 608 154 180č. účtu: 161 226 342 / 0600Facebook: Tachovský ornitologický spolek
    Většina teriérů se chová i u nás a velmi se pyšníme tím, že máme v FCI skupině III. i své národní plemeno, českého teriéra. Hodně se také pyšníme tím, že jeden teriér z Čech, přesněji řečeno teriéra, dělá radost malým i velkým čtenářům po celém světě. Jmenovala se Dášeňka a krásnou knížku o ní napsal pan Čapek.


Plasty zabíjejí živočichy v mořích

    Česká televize se zavazuje osobní údaje chránit a při jejich zpracovávání a poskytování postupovat vždy v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění. Česká televize informuje o právu přístupu k osobním údajům, právu na ochranu osobních údajů a dalších právech stanovených v § 21 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění.
    Dvouletý Clif je velký, inteligentní a pohledný kříženec ohaře. Své ošetřovatele poslouchá jako hodinky, i když je velmi temperamentní. Nemůže zahálet, proto je to ideální společník pro sportovně založené zájemce, kterým bude dělat samou radost.
    Bořek je jedenapůlletý kříženec většího vzrůstu. Potřebuje zahradu, kde by se mohl vydovádět, a pokud možno aktivního páníčka, který se ním čas od času projde nebo proběhne. Společný pohyb a sdílení času mu oplatí radostí a láskou.
    Belmondo je šestiletý psí parťák. Z počátku bude asi nedůvěřivý, ale po seznámení se stane největším kamarádem. Rád chodí na procházky do přírody. Hledá zodpovědného a zkušeného psího pána, který se mu bude věnovat a dopřeje mu dostatek pohybu.


Nabídka psů z Hradce Králové

    Tak blízko jako k bílým čápům přes online kamery na různých místech naší země se k černým čápům, kteří u nás patří k těm vzácnějším, nepodíváte, ale můžete se o nich dozvědět hodně zajímavostí od odborníka na slovo vzatého. Velmi oddaně se jim věnoval a nadále věnuje RNDr. František Pojer, který působí v oblasti ochrany přírody a soustředil se především na ochranu dravců, sov a čápa černého. Od roku 1994 stál u zrodu projektu Českého rozhlasu Africká odysea, který pomocí satelitní telemetrie sledoval migraci čápů černých. Účastnil se několika expedic do Afriky. Nyní aktivně sleduje čápy černé zejména v Brdech a na Křivoklátsku. Spolupracuje s fotografem Karlem Brožem, kterému se podařilo nafotit i natočit čápy černé v hnízdě. Co vše čápům svědčí a vadí i to, co je možné pro ně do budoucna udělat, nám jmenovaní odborníci přiblíží ze svých zkušeností přímo v biotopu, kde se černí čápi vyskytují.
    Petty je čtyřletý kříženec labradora, nekonfliktní, přátelské povahy. Miluje lidskou společnost, rád aportuje a vůbec není bázlivý ani uštěkaný. Má však nevyléčitelnou poruchu mazových žláz, a proto se musí každý týden koupat ve speciálním šampónu.
    Souhlasím se shromažďováním a zpracováváním poskytnutých osobních údajů Českou televizí se sídlem Kavčí hory, 140 70 Praha 4, IČ: 00027383, výhradně pro potřeby související s mým zařazením do soutěže pořádané ČT.


Plasty zabíjejí živočichy v mořích

    Víte, že když máte handicap nebo je handicapovaný váš pes, přesto vás to ani jednoho nelimituje ve sportu? Už i u nás se totiž dá trénovat „hoopers“ - nově se rozvíjející sport původně ze Spojených států. Po malé úpravě v Holandsku se z něho stal plnohodnotný sport. Na rozdíl od agility využívá mnohem méně překážek, a to pouze branky, oblouky, tunely a barely. Psovod stojí uprostřed ve čtverci o rozměrech 3×3 metry, odkud psa vede po parkuru. Tato aktivita je ideální pro psy i psovody s pohybovým omezením, alternativou pro psy, pro které je agility invazivním sportem. Hodí se třeba pro malá plemena psů, a naopak velké psy, kteří se při agility zadrhnou v tunelu tak, že hlavu mají na konci, ale ocas zůstává trčet před vchodem. Zatímco u hoopers je průměr tunelu o 20 cm větší než u tunelu na agility. Další skupinou, pro kterou jsou hoopers vhodné, jsou psi, u nichž je třeba šetřit jejich pohybový aparát, starší psi, nebo naopak štěňata. V neposlední řadě je hoopers vhodné i pro psovody s
    Sedmiletý Don je hrubosrstý, temperamentní, přítulný a socializovaný pejsek, který je už dva roky v útulku. Mezi venčiteli má své příznivce, kteří s ním pravidelně chodí na procházku a oceňují jeho veselou, vřelou a oddanou povahu. Občas se v něm probudí tvrdohlavost, proto je vhodný pro zkušeného znalce psí duše i povahy a aktivního člověka, který si na něj vyšetří dostatek času.
    Stafík je osmiletý kříženec a v útulku je už dlouho. Proto se za něj moc přimlouváme, aby konečně našel domov. Miluje děti i dospělé, nevadí mu jiná zvířata, ale na jiné pejsky v přítomnosti jeho páníka žárlí. Je očkovaný, odčervený a má čip.
    Lord je desetiletý, velmi temperamentní a přátelský kříženec. Žádný luxus nikdy nezažil, neboť byl odebrán z nevyhovujících podmínek. Miluje procházky a těší se na staršího páníka či starší paničku, kteří ocení jeho laskavou psí duši. Je to pes vhodný především k domku se zahrádkou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00