Jak na věc


ceník vyvložkování komínu z nerezi vysočina

Ceník pro příspěvkovou lázeňskou péči

    Több mint 60 féle vízi attrakció, 400 m2, több szintes medencék, locsoló kapuk és virágok, vízágyúk, különböző formájú és színű csúszdák a vízi gyermekparadicsomban.
    Jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje kategorie *** superior s vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), televize, lednice, telefon, připojení na internet. Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za osobu /noc. Pokoje jsou k dispozici v den nástupu od 11.00 hodin v den odjezdu do 9.00 hodin.V ceně není zahrnutý lázeňský poplatek 15 Kč/osoba a den. Změna cen a služeb vyhrazena. Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu a noc. Změna cen vyhrazena.
    Egyedülálló gyógyvíz, több mint 50 éves szakértelem, komplex, magas színvonalú szolgáltatások. Gyógykezelések már meglévő panaszokra és megelőzésre, várólista nélkül.
    Kezeléseinket minőségi, gondosan válogatott alapanyagokkal, hozzáértő szakemberek végzik. Lazuljon el, pihenje ki a rohanó hétköznapokat, töltődjön fel Zalakaroson!


Ceník - Procedury pro samoplátce

    Jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje kategorie *** superior s vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), televize, lednice, telefon, připojení na internet. Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za osobu /noc. Pokoje jsou k dispozici v den nástupu od 11.00 hodin v den odjezdu do 9.00 hodin.
    Při vstupu do zóny AQUAPARK ze zóny PLAVÁNÍ - jednorázový poplatek 65,- KčPři vstupu do zóny WELLNESS ze zóny PLAVÁNÍ - jednorázový poplatek 125,- KčPři vstupu do zóny WELLNESS ze zóny AQUAPARK - jednorázový poplatek 60,- KčDebet na čipu pro platbu v areálu - 500,- KčPoplatek za ztrátu čipu - 500,- Kč
    Vstupné RODINA - věk dítěte do 15 let. Nutno prokázat jeho věk.Vstupné STUDENT a SENIOR. Pro slevu nutno prokázat věk a doklady uvedené v návštěvním řádu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8633
cache: 0024:00:00