Jak na věc


byliny na odbourání vnitřního tuku

Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris L)

    Společnost MEDTEC - DR. KOTTAS Vám nabízí přes 600 druhů kvalitních bylin a bylinných směsí, 30 druhů koření, přes 40 druhů čajů a speciální bylinné čaje.
    Infusum Herbae alchemillae (10-25 g na 500 ml vody) se užívá půl sklenice 2-3x denně mezi jídly (resp. 1 kávová lžička na sklenici záparu). Ordinuje se při udržování gravidity a na zlepšení činnosti dělohy (alespoň 4 týdny před očekávaným porodem). Tehdy se připravuje ze 4 kávovývh lžiček na sklenici vroucí vody. Po 10-minutovém odstátí se užívá 1-2x denně.
    Na výplachy, ke kloktání, na klyzma (při zánětech tlustého střeva) se používá zápar s dvoj- až trojnásobnou koncentrací. Podobně jako na obklady a koupele při hnisavých kožních chorobách a bércových vředech se užívá zápar nebo odvar ze 2 lžic na 2 sklenice vody, který se aplikuje několikrát denně.
    Obrázky mají pouze ilustrativní charakter. Textové chyby vyhrazeny. Veškeré ceny jsou v Kč. Změna cen vyhrazena. Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou být upraveny dle aktualní ceny produktu. Aktualní cenu si vyžádejte na čísle +420 777764602 nebo pomocí emailu byliny@mbst.cz


Byliny a koření - Mag. Kottas - Byliny KOTTAS

    Obsahuje třísloviny taninového a elagového typu (6-8%), dále hořčiny, stopvé množství kyseliny salicylové a další organické kyseliny. Charakter silice (pouze stopové množství) a minerálních obsahových látek není dostatečně známý.
    Požitek ze šálku bylinného čaje pomůže udržet zdraví těla i duše. Toto by mělo být dnes cílem každého z nás, proto jsme pro Vás pečlivě vybrali blahodárné ovocné a bylinné čaje i kvalitní čajové směsi. Naše přirozeně působící čaje Vám pomohou pozitivně ovlivnit Vaše zdraví.
    Dnes je nauka o účincích bylinky samostatnou a uznávanou vědou. Jako lékař vím, že se zájem o přírodní rostlinné léčebné prostředky právě v naší přetechnizované a rychle plynoucí době dostává do popředí. Naší filozofií je, využít léčivé síly přírody pro Vás.
    Máte problémy s dýchacími cestami, žlučníkem, trávicím ústrojím nebo pohybovým aparátem? Na všechny tyto diagnózy a také na mnoho dalších naleznete v sekci seznam nemocí recepty na přípravu bylinných směsí přímo určené na pomoc při jednotlivých onemocněních. V této sekci je pro Vás připraveno 455 receptů od běžných onemocnění, jako je chřipka až po záněty ledvin nebo poruchy srdečního rytmu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00