Jak na věc


budka pro veverky

Jak vyrobit krmítko pro veverky?

    Stanice funguje plně i v letošním roce, přijímáme opuštěná veverčí mláďata i dospělá zraněná zvířata a plchy, jiná zvířata nepřijímáme, ale pokusíme se vám poradit, kam se máte obrátit.
    Chcete podpořit naší záchrannou stanici, protože Vás oslovily její cíle? Není Vám lhostejný osud veverek, ať již ve volné přírodě či handicapů v naší stanici?
    Našli jste v lese, nebo parku opuštěné mládě veverky? Takové mládě potřebuje vaši pomoc, jeho matka se pro něj nevrátí. Mládě seberte, vezměte domů, zahřejte a volejte na náš telefon 604660916, kde vám sdělíme, jak dále postupovat. Mládě v žádném případě neodblešujte žádnými chemickými přípravky na psy a kočky, tím by jste jej zabili! Bez porady s pracovníky stanice je ani nekrmte-neodborným krmením mláděti můžete velmi ublížit. Děkujeme.
        3)    Pomůžete i svým aktivním zájmem o veverky ve vašem okolí – jejich pozorováním, případně zimním dokrmováním a především podporou hnízdních možností ve svém okolí – výrobou či nákupem vhodných budek (s jejich výrobou Vám rádi poradíme) pro odchov mláďat. S další pomocí veverkám ve Vašem okolí se můžete rovněž poradit v naší stanici.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00