Jak na věc


bubeník ondra štorek facebook

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

    Jméno: Kuba Příjmení: Ryba Datum narození: 06.08.1984 Znamení: Lev Rodinný stav: Svobodný Město: Kuthnaja Ghora Vzdělání: maturita Post v kapele: zpěv a baskytara Oblíbená kapela: Blink182, Jaksi Taksi, Selfish, Good Charlotte, Sum41, Vanilla Club, Trans Panama, NOFX, Green day, Iné kafe, Plus Minus, Plus44 Film: Americká krása, Pulp Fiction Seriál: Přátelé, Simpsonovi, Happy tree friends, Futurama Jídlo: Guláš se šesti Pití: zelená, pivo, kofola Server: www.ipunk.cz, svoboda.info, blink182.cz Jméno: Petr Příjmení: Lebeda Datum narození: 12.11.1985 Znamení: štír Rodinný stav: zachovalý Město: Kutná Hora Vzdělání: Sahám vysoko, ale asi marně Post v kapele: hned po Kubovi a Ondrovi ten nejvyšší (kytara) Oblíbená kapela: Nekrophagist Film: Pohádka o krtečkovi Seriál: Ordinace v růžové zahradě Jídlo: cokoliv od dědy Pití: Plzeň Místo: postel Server: www.rybicky48.cz Míry: 33, 105, 168 Jméno: Ondra, Ambrož, Bruno Příjmení: Štorek Datum narození: 08.01.1986 Znamení: Kozoroh Rodinný stav: Svo
    Na povedeném večírku zahrál nejen oslavenec Ondra a představil tím stůj projekt Nobody Listen, ale zahrála i sokolovská skupina Eternal Fire. Další hudební akcí je koncert Miloše Dodo Doležala a Adolfa "Baude" Vitáčka v sobotu 26. ledna 2013.
    Po nějaké době přichází na scénu Rybičky 48. Velký potlesk následuje. Kuba Ryba spolu s kapelou vítají boleslavské publikum. Již v prvotních rytmech se posluchač nese na akustické vlně spolu s rybičkami. Jakmile skončí píseň, “panák Morgana s Colou” následuje. Do toho se pánové nebojí zapojit i svůj humorný projev a okomentovat nějaké současné dění.
    [ 6.3.2010; 20.00; ] V sobotu 6.3.2010 v klubu Planet Music vystoupilo několik kapel, a také se zde uskutečnila oslava narozenin Martina Řehoře. Jako první vystoupila čáslavská kapela Civilní Obrana, jako druhá se na podiu objevila kutnohorská kapela L.O.S. , k vidění zde byl i speciální drum set bubeníků Ondry z kapely Rybičky48 a Matese z Mandrage. Dále vystopili Led [...]...


Bubeník Rybiček Ondra Štorek v pátek slavil narozeniny v klubu Česká 1

    Rybičky 48 vybírají to nejlepší ze svého repertoáru – Striptérka Anna (v rytmech samby), Slibuju, že nebudu pít, My ještě nejsme starý, Obyčejnej den.
    Kutná Hora - Hudební klub Česká 1 se v sobotu otřásl v základech. Na jevišti se střídali bubeníci a baskytaristé, ale hlavní postavou večera byl Ondřej Štorek, bubeník kutnohorské kapely Rybičky 48. Ten nestačil přijímat gratulace a hudební večírek dospěl k nespoutané párty.
    Na koncertní šňůru s Rybičkami 48 si přibalil na cesty svoje debutové album #Pekař. To se následně linulo klubem. Co se týče odezvy, tak Pekařova premiéra byla v Mladé Boleslavi, přijata více než kladně.
    Koncertní vřavu zakončují dvě písně. Zamilovaný nešťastná rozděluje posluchače na dva tábory, muži zpívají – Já jsem zamilovaný a ženy odpovídají – Já jsem nešťastná.
    Závěrečný cover dylanovky Knockin‘ on Heaven’s Door je největším překvapením koncertu. Anglický klepot na nebeské dveře se nese klubem. Poté koncert končí.


Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

    V průběhu koncertu se několikrát vrací na scénu Pekař, svými vokály asistuje a spolu s Kubou Rybou dokonce i tančí. Kytaristi Petr Lebeda a Michal Brener si předávají vokálovou štafetu – nejdříve zpívá jeden, potom si přebírá slovo druhý.
    Letní prázdniny se blíží ke konci, avšak festivalová sezona má ještě hodně co ukázat. Jednou z těchto hudebních akcí, na kterou se mohou festivaloví nadšenci těšit, je bezesporu Natruc 2010. Ten se již tradičně koná v Kolíně na Kmochově ostrově a jako každý rok představuje nejen tuzemské a zahraniční hvězdy, ale také velmi zajímavý doprovodný program. Letos se brány festivalu otevřou v 11:30 v sobotu 28. sprna.
    Díky svému akustickému ražení si mohou rybičky dovolit žánrovou změnu – z pop punku snadno sklouzávají do pop rocku. Nebojí se také neservírovat svým posluchačům country či brazilskou sambu. I přes počáteční skepsi nachází country u diváků zalíbení.
    Bubeník Ondra Štorek svými rytmy dodává kapele na rázu. Čas plyne a alkohol dochází, proto Ryba prosí diváky o panák Morgana. Náležité připití následuje.


LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

    Další zajímavé zpestření připraví i Rybičky 48, které si připravily pro festival Natruc absolutní premiéru nové písně, ve které hostují spříznění Mandrage. Vystoupení obou kapel propojí speciální bubenický set bubeníků Ondry Štorka (Rybičky 48) a Matyáše Vordy (Mandrage). Na závěr vystoupení skupiny Rybičky 48 zahrají obě kapely společnou píseň, ke které budou přímo na festivalu natáčet videoklip. Na jeho natáčení budou pozvání všichni návštěvníci.
    Akce v Mladé Boleslavi je kulturní a společenský portál města Mladá Boleslav. Aktuální informace ze společnosti a kultury města Mladá Boleslav a okolí.
    Pokud se chcete naladit na festivalovou atmosféru, můžete navštívit výstavu fotografií z uplynulých ročníků festivalu, která probíhá v obchodním centru Futurum v Kolíně, kde v nejbližších dnech proběhnou i autogramiády skupin Nightwork, Rybičky 48 a Mandrage.


Václav NOID Bárta – Když film potká muzikál!

    13. ročník tohoto jednodenního festivalu přinese mnoho zajímavostí. Kromě nabitého hudebního programu na hlavní stage v podobě Monkey Business, Nightwork, Bajno Band Ivana Mládka, Rybičky 48, Mandrage, AIM (IT) či Green Frog Feet (DE) nabídne festival i relaxační zónu přímo na blízkém parníku. Zde bude vytvořen prostor pro divadelní projekty a návštěvníci si tak budou moci odpočinout v kulturním prostředí. Na své si zde ale přijdou i příznivci adrenalinu. V nejbližších dnech se totiž na webových stránkách festivalu objeví výherci soutěže "Na Natruc vrtulníkem" , kteří tak budou moci shlédnout celý areál z ptačí perspektivy.
    Rybičky 48 se ukázali v Mladé Boleslavi ve vší parádě, svým akustickým kabátkem lidi vyburcovali natolik, že je pomalu bylo obtížné dostat z pódia. Proto je dost pravděpodobné, že obě strany bude na koncert ještě dlouhou dobu vzpomínat.
    Club Forum na sebe nedal dlouho čekat. Uběhl týden a další koncertní vřava proběhla ve stejných prostorách jako při Benovi Cristovao. Tentokrát mixážní pult nahradilo pět barových židlí, které hrdě stáli v popředí. Zadní prostor byl vyhrazen pouze pro bicí a perkuse.
    Rybičky 48 a jejich obyčejnej den. Taková jejich klasika. Skupina má čtyři členy: Kuba Ryba - zpěv, baskytara, Petr Lebeda - kytara, zpěv, Ondra Štorek - bubeník, zpěv, rap, Honza Štrup - kytara, zpěv
    V předprodeji můžete zakoupit lístky za 250,- Kč, na místě je zaplatíte za vstupenku 300 Kč. Pořadatelé připravili rovněž výhodnou skupinovou slevu pro 5 a více osob či rodinnou vstupenku za 500,- Kč. Více informací a kompletní line-up naleznete na www.natruc.eu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
14877
cache: 0024:00:00