Jak na věc


bubeník ondra štorek facebook

ROZHOVOR SE ZPĚVÁKEM VISACÍHO ZÁMKU

    Jméno: Kuba Příjmení: Ryba Datum narození: 06.08.1984 Znamení: Lev Rodinný stav: Svobodný Město: Kuthnaja Ghora Vzdělání: maturita Post v kapele: zpěv a baskytara Oblíbená kapela: Blink182, Jaksi Taksi, Selfish, Good Charlotte, Sum41, Vanilla Club, Trans Panama, NOFX, Green day, Iné kafe, Plus Minus, Plus44 Film: Americká krása, Pulp Fiction Seriál: Přátelé, Simpsonovi, Happy tree friends, Futurama Jídlo: Guláš se šesti Pití: zelená, pivo, kofola Server: www.ipunk.cz, svoboda.info, blink182.cz Jméno: Petr Příjmení: Lebeda Datum narození: 12.11.1985 Znamení: štír Rodinný stav: zachovalý Město: Kutná Hora Vzdělání: Sahám vysoko, ale asi marně Post v kapele: hned po Kubovi a Ondrovi ten nejvyšší (kytara) Oblíbená kapela: Nekrophagist Film: Pohádka o krtečkovi Seriál: Ordinace v růžové zahradě Jídlo: cokoliv od dědy Pití: Plzeň Místo: postel Server: www.rybicky48.cz Míry: 33, 105, 168 Jméno: Ondra, Ambrož, Bruno Příjmení: Štorek Datum narození: 08.01.1986 Znamení: Kozoroh Rodinný stav: Svo
    Akce v Mladé Boleslavi je kulturní a společenský portál města Mladá Boleslav. Aktuální informace ze společnosti a kultury města Mladá Boleslav a okolí.
    V předprodeji můžete zakoupit lístky za 250,- Kč, na místě je zaplatíte za vstupenku 300 Kč. Pořadatelé připravili rovněž výhodnou skupinovou slevu pro 5 a více osob či rodinnou vstupenku za 500,- Kč. Více informací a kompletní line-up naleznete na www.natruc.eu
    Pokud se chcete naladit na festivalovou atmosféru, můžete navštívit výstavu fotografií z uplynulých ročníků festivalu, která probíhá v obchodním centru Futurum v Kolíně, kde v nejbližších dnech proběhnou i autogramiády skupin Nightwork, Rybičky 48 a Mandrage.


Rybičky 48 - diskografie a koncerty

    Další zajímavé zpestření připraví i Rybičky 48, které si připravily pro festival Natruc absolutní premiéru nové písně, ve které hostují spříznění Mandrage. Vystoupení obou kapel propojí speciální bubenický set bubeníků Ondry Štorka (Rybičky 48) a Matyáše Vordy (Mandrage). Na závěr vystoupení skupiny Rybičky 48 zahrají obě kapely společnou píseň, ke které budou přímo na festivalu natáčet videoklip. Na jeho natáčení budou pozvání všichni návštěvníci.
    [ 6.3.2010; 20.00; ] V sobotu 6.3.2010 v klubu Planet Music vystoupilo několik kapel, a také se zde uskutečnila oslava narozenin Martina Řehoře. Jako první vystoupila čáslavská kapela Civilní Obrana, jako druhá se na podiu objevila kutnohorská kapela L.O.S. , k vidění zde byl i speciální drum set bubeníků Ondry z kapely Rybičky48 a Matese z Mandrage. Dále vystopili Led [...]...
    Rybičky 48 se ukázali v Mladé Boleslavi ve vší parádě, svým akustickým kabátkem lidi vyburcovali natolik, že je pomalu bylo obtížné dostat z pódia. Proto je dost pravděpodobné, že obě strany bude na koncert ještě dlouhou dobu vzpomínat.
    V průběhu koncertu se několikrát vrací na scénu Pekař, svými vokály asistuje a spolu s Kubou Rybou dokonce i tančí. Kytaristi Petr Lebeda a Michal Brener si předávají vokálovou štafetu – nejdříve zpívá jeden, potom si přebírá slovo druhý.


Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

    Díky svému akustickému ražení si mohou rybičky dovolit žánrovou změnu – z pop punku snadno sklouzávají do pop rocku. Nebojí se také neservírovat svým posluchačům country či brazilskou sambu. I přes počáteční skepsi nachází country u diváků zalíbení.
    Na koncertní šňůru s Rybičkami 48 si přibalil na cesty svoje debutové album #Pekař. To se následně linulo klubem. Co se týče odezvy, tak Pekařova premiéra byla v Mladé Boleslavi, přijata více než kladně.
    Club Forum na sebe nedal dlouho čekat. Uběhl týden a další koncertní vřava proběhla ve stejných prostorách jako při Benovi Cristovao. Tentokrát mixážní pult nahradilo pět barových židlí, které hrdě stáli v popředí. Zadní prostor byl vyhrazen pouze pro bicí a perkuse.
    Koncertní vřavu zakončují dvě písně. Zamilovaný nešťastná rozděluje posluchače na dva tábory, muži zpívají – Já jsem zamilovaný a ženy odpovídají – Já jsem nešťastná.
    Kutná Hora - Hudební klub Česká 1 se v sobotu otřásl v základech. Na jevišti se střídali bubeníci a baskytaristé, ale hlavní postavou večera byl Ondřej Štorek, bubeník kutnohorské kapely Rybičky 48. Ten nestačil přijímat gratulace a hudební večírek dospěl k nespoutané párty.


MUSIC BOXX: SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ O ROCK FOR PEOPLE 2014

    Na povedeném večírku zahrál nejen oslavenec Ondra a představil tím stůj projekt Nobody Listen, ale zahrála i sokolovská skupina Eternal Fire. Další hudební akcí je koncert Miloše Dodo Doležala a Adolfa "Baude" Vitáčka v sobotu 26. ledna 2013.
    Rybičky 48 a jejich obyčejnej den. Taková jejich klasika. Skupina má čtyři členy: Kuba Ryba - zpěv, baskytara, Petr Lebeda - kytara, zpěv, Ondra Štorek - bubeník, zpěv, rap, Honza Štrup - kytara, zpěv
    Po nějaké době přichází na scénu Rybičky 48. Velký potlesk následuje. Kuba Ryba spolu s kapelou vítají boleslavské publikum. Již v prvotních rytmech se posluchač nese na akustické vlně spolu s rybičkami. Jakmile skončí píseň, “panák Morgana s Colou” následuje. Do toho se pánové nebojí zapojit i svůj humorný projev a okomentovat nějaké současné dění.
    Letní prázdniny se blíží ke konci, avšak festivalová sezona má ještě hodně co ukázat. Jednou z těchto hudebních akcí, na kterou se mohou festivaloví nadšenci těšit, je bezesporu Natruc 2010. Ten se již tradičně koná v Kolíně na Kmochově ostrově a jako každý rok představuje nejen tuzemské a zahraniční hvězdy, ale také velmi zajímavý doprovodný program. Letos se brány festivalu otevřou v 11:30 v sobotu 28. sprna.


PAULIE GARAND a KENNY ROUGH dávají Adié

    Bubeník Ondra Štorek svými rytmy dodává kapele na rázu. Čas plyne a alkohol dochází, proto Ryba prosí diváky o panák Morgana. Náležité připití následuje.
    13. ročník tohoto jednodenního festivalu přinese mnoho zajímavostí. Kromě nabitého hudebního programu na hlavní stage v podobě Monkey Business, Nightwork, Bajno Band Ivana Mládka, Rybičky 48, Mandrage, AIM (IT) či Green Frog Feet (DE) nabídne festival i relaxační zónu přímo na blízkém parníku. Zde bude vytvořen prostor pro divadelní projekty a návštěvníci si tak budou moci odpočinout v kulturním prostředí. Na své si zde ale přijdou i příznivci adrenalinu. V nejbližších dnech se totiž na webových stránkách festivalu objeví výherci soutěže "Na Natruc vrtulníkem" , kteří tak budou moci shlédnout celý areál z ptačí perspektivy.
    Rybičky 48 vybírají to nejlepší ze svého repertoáru – Striptérka Anna (v rytmech samby), Slibuju, že nebudu pít, My ještě nejsme starý, Obyčejnej den.
    Závěrečný cover dylanovky Knockin‘ on Heaven’s Door je největším překvapením koncertu. Anglický klepot na nebeské dveře se nese klubem. Poté koncert končí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00