Jak na věc


brandýské kino program kveten

02. - 03. 09. 2005 - 4. Brandýské mámení

    Brandýské lodě - KotvištěBrandýské loděRadek Šorel        +420 603 215 916               lode@brandyskelode.cz    Nábřeží 121/8    Stará Boleslav    250 01        
    Hudebně divadelní festival Vítej, léto (psali jsme zde) se stal již trvalou součástí společenského dění v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. A není divu. Letní zahradní slavnost se svou pohodovou, téměř rodinnou atmosférou, navíc v překrásném prostředí pod širým nebem, si pozornost zcela jistě zaslouží. Pokud jste festival Vítej, léto 2014 zmeškali, určitě si jej nenechte ujít v příštím roce. Letos návštěvníky potěšilo vystoupení kapel Bek Ofis, Vasilův Rubáš, Interpret Neznámý, Jumping Drums, Strabivari, divadel Láryfáry a Myš a Maš či lidového tanečního souboru, děti si užívaly výtvarné dílny a trampolínu, a všichni dohromady si vychutnali atmosféru přátelství a pohody, která je velmi dobře znát i na fotografiích z této akce v naší fotogalerii.
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Spolek Brandýs ve světě - přírodní bludiště, labyrint a festival Brandýské mámení v Brandýse nad Orlicí

    Uprostřed zeleně zahrady brandýského zámku proběhlo v sobotu 14. června tradiční vítání léta v našem souměstí. Můžete je vidět na našich fotografiích.
    Firma s názvem Brandýské strojírny a slévárny, státní podnik "v likvidaci", zapsal Městský soud v Praze, odd. vložka: ALX 393. Její identifikační číslo je 9164
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
     V Brandýském bowlingovém centru pro Vás máme připravené 4 profesionální bezprovázkové dráhy s automatickými stavěči kuželek. Ani nejmladší (či budoucí) hráči u nás nepřijdou zkrátka. Jedna z drah je osazena speciálními výsuvnými mantinely, čímž je zaručena úspěšnost každého hodu. Stačí, když se koule dokutálí ke kuželkám.
     Ve večerních hodinách Vám osvětlíme dráhy speciálním glow efektem (UV osvětlení). Vše, co se děje na bowlingu, můžete sledovat z galerie nad bowlingovými drahami. Celková kapacita bowlingu je 90 osob, což umožňuje konat rozličné společenské akce, jako jsou firemní večírky i rauty, oslavy narozenin atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9486
cache: 0024:00:00