Jak na věc


bourání dveří

DEMOLICE, BOURÁNÍ, STROJNÍ A RUČNÍ BOURACÍ PRÁCE BENEŠOV

    Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti odstranění a likvidace staveb širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.
    Typy panelů garážových vratHladký - H: zcela hladký povrchWoodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškozeníStucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškozeníMikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamelaAl rám - A1
    Kování je jednou z nejdůležitějších součástí vrat a je navrhována a vyráběna tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším požadavkům. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční podmínky. Proto máme na výběr hned z několika variant kování.


Demolice - strojní bourání a demontáže

    Demolice, bourání budov a různých objektů provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic, bourání a drobných bouracích prací působíme zejména v lokalitách Olbramovice, Benešov, Votice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.
    Nerezová ochranná lišta výšky 19 mm zabrání vniknutí hlodavců. Stačí ji jednoduše přišroubovat k podlaze v místě dosedání vrat, vrata není nutno jakkoli upravovat.
    Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celo-obvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici  na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční nouzové ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů), tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.


Bezpečnost práce při bourání objektů

    Jedna z mnoha specializací naší firmy Libor Pospíšil jsou demolice a bourací práce. Pro naše klienty provádíme demolice betonových, ocelových a železobetonových konstrukcí, všech možných staveb a výškových staveb, komínů, mostů a běžně zděných staveb. Nabízíme demolice a bourání všech možných objektů: demolice stavby, demolice budov, demolice rodinných domů, demolice starých domů, demolice - bourání stodoly, chaty, chalupy a v neposlední řadě demolice paneláku a demolice mostu.
    Montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Vyhnete se tak zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. To vše za pouhé 3 hodiny.
    Naše firma disponuje vlastními stavebními stroji včetně speciální demoliční techniky. Pro profesionální provádění demolic máme k dispozici vlastní demoliční pásové rypadla, minirypadla, drtící a třídící linky a zařízení pro drcení suti, oddělení kovů a rozdělení recyklátu. Dále máme připraveny bourací kladiva, hydraulické nůžky a mnoho další stavební techniky včetně demoličních strojů na demolice objektů, budov, rodinných domů, mostů atd.


Demolice - bourání provádíme v lokalitách

    Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.
    Bezpečný a rychlý odblok, např. při výpadku elektrického proudu. Pro garáže, které nemají samostatný vchod. Určen pro všechna sekční, posuvná a křídlová vrata.
    Sekční panel bez prolisů, s hladkým povrchem. Velvet je dnes velmi oblíbený na garážových vratech moderních domů. Panel je vhodný pro úpravu lakováním barvami RAL a DB703, potažení fólií, nebo i k obložení. Panel nabízíme také jako dřevodekor Ořech lak. Výška sekcí je 50 a 61 cm (v provedení RAL 9006 jsou sekce vysoké 48,8 a 61 cm).
    V současné době máme za sebou velké množství již zrealizovaných demolic a bouracích prací na nejrůznějších objektech a rozsahů, při kterých naše firma získala velké množství zkušeností, které nám umožňují provádět demolice a bourací práce s minimem nároků na omezení okolí a životního prostředí.


Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    Při bourání a odstraňování staveb je nutné striktně dodržovat zásady bazpečnosti práce, protože bourání objektů je velmi rizikové, může dojít ke zranění osob a poškození strojů, zařízení a budov. Všichni pracovníci, kteří se podílejí na demoličních pracech, musejí projít školením a při bouracích pracech musí dodržovat zásady BOZP. Vstup do prostoru demolice musí být s ohledem na dodržování BOZP omezen. Bezpečnostní pásmo kolem demolované stavby je vymezeno výstražnými páskami a varovnými nápisy. Při použití těžké mechanizace je vyloučena jakýchkoliv další činnost v oblasti bouraného objektu. Pokud je při demolici ohrožen sousední objekt nebo pozemek, je nutné bezpečností pásmo rozšířit tak, aby se zamezilo vstupu neoprávněných osob do ohroženého pásma.
    Okna tvoří praktické a elegantní řešení prosvětlení garáže. Do vrat lze vsadit okna nejrůznějších tvarů a provedení - oblouková, kulatá, nerezová a další.
    Průsvitné nebo plné panely, tepelně izolované nebo prodyšné. Barevné provedení jednotné pro celá vrata nebo různé barvy pro rámovou konstrukci a výplň.
    Nacházíme se v Olbramovicích nedaleko Votic a Benešova u Prahy a jsme velmi rostoucí a kvalitní stavební firmou, která Vám nabízí komplexní činnosti v oblasti demoličních a bouracích prací, zemní a výkopové práce, stavební práce a recyklace stavebních hmot.
    Panel s prolisem lamel a povrchem woodgrain. Oblíbený vzhled dřevěných vrat, zejména při použití standardních dekorů dřeva (Mahagon, Zlatý dub rustikal a Ořech). Sekční panel je možné lakovat barvou z palety RAL. Výška sekcí je 50 a 61 cm.


Drobnější a ruční bourací práce

    Hladký sekční panel se širokým prolisem uprostřed. Široký prolis vytvoří zajímavý vzhled vrat. Panel se hodí pro úpravu lakování barvami RAL a DB703, a k potažení fólií. Výška sekcí je 50 a 61 cm.
    Rám garážových vrat je výrazným architektonickým prvkem odlišujícím TRIDO Evo od běžných sekčních vrat. Díky rámu se montují před stavební otvor a toho lze efektně využít i v novostavbách.
    Údržbu strojních částí provádí dodavatel nebo odborná firma v rámci záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké spolehlivosti všech komponentů je požadavek na běžnou údržbu minimální.


Bourací práce a odstranění staveb

     Při vlastním bourání objektu vycházíme vždy především z předpokládaného rozsahu demoličních prací a místa umístění objektu. Z hlediska použitého technologického postupu je důležitá přístupnost objektu pro bourací techniku a těžké stroje. Důležité je i vymezení prostoru, ve kterém budou bourací práce prováděny spolu s označením stávající inženýrské sítě, které vedou v blízkosti a zamezíme jejich porušení. Před samotným bouráním bude objekt kompletně vyklizen a odstrojen. Demontované části roztřídíme podle druhu materiálu. Vybouraný stavební materiál roztřídíme s ohledem na možnou recyklaci, další využití nebo odvoz na skládku.
    V případě poptávky o demolice - bourání nás neváhejte kdykoli kontaktovat, viz. sekce Kontakt. Rádi Vám odborně a zdarma odpovíme na všechny vaše dotazy z oblasti demolic a stavebnictví a poskytneme i kalkulaci.
    Panel s několika prolisy imitující lamely s hladkým povrchem. Panel se hodí zejména k potažení fólií s vybraným dekorem a lze ho lakovat barvami RAL a DB703. Výška sekcí 50 a 61 cm.
    Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.
    Panel se širokým středovým prolisem a povrchem woodgrain. V kombinaci s dekorem dřeva dodává vratům rustikální vzhled. Panel je možné lakovat barvami RAL. Ve standardní nabídce jsou dekory dřeva Mahagon, Zlatý dub rustikal a Ořech. Výška sekcí je 50 cm.


Zajímavý vzhled pro moderní novostavby

    Demolice, bourání budov, domů, mostů a různých objektů k demolici běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům tedy nabízíme realizaci demolic a bourání včetně stavebních služeb za bezkonkurenční ceny.
    Do vrat lez vsadit dveře v hliníkovém rámu, který může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný stejnou barvou jako vrata dle vzorníku RAL. Dveře jsou opatřeny kováním klika/klika nebo klika/koule, uzamykání je řešeno zámkovou vložkou s možností montáže bezpečnostního kování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00