Jak na věc


boky jako skříň you tube

Vrchní oblečení (halenky, tuniky)

    V této poloze pohybujte pravou nohou vzhůru asi o 8 cm a zpět, aniž byste vytočili končetinu kolenem vzhůru. Opakujte 100-krát na každou stranu. Nohy střídejte vždy po padesáti opakováních (já už dnes po víc jak roce cvičím v jednom tažení, ale ještě se mi občas stane, že musím nohu vystřídat dřív než po stém opakování). Cvičení vám bude zpočátku připadat těžké, ale když svaly přesvědčíte, podaří se to. :-)
    Dobrý den :-) Tak to vůbec netuším, ale já mám to samé při roznožování. To mě vždy chytne šílená křeč do levé nohy, takže jich nemohu udělat více než 10. Řeším to tak, že udělám tolik, co zvládnu, ale zbytečně to nepřemáhám, protože ta bolest je potom tak veliká, že další cviky nemohu udělat pořádně. Takže pokud ani vy nezvládnete plný počet, tak to nevadí, udělejte tolik, kolik vám to nožka dovolí :-)
    POPIS: Šaty díky svému členění a černým dílům na bocích opticky pěkně zeštíhlují, zadní díl je stejně rozčleněn. Rukávky děláme do velikosti 42 - 44 jako velmi krátké tzv. mini rukávy, od uvedených velikostí děláme klasický krátký rukáv. 
    Pomůžeme Vám s výběrem velikosti - Pokud nám u objednávky zanecháte svoje míry - automaticky zkontrolujeme správnost volby Vaší velikosti a budeme Vás kontaktovat pokud bychom navrhovovali změnu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00