Jak na věc


bikers crown liberec

BOARS BIKERS ....MOTORKÁŘI MOTORKÁŘŮM

    V teplých dnech je možné posedět na zastřešené verandě nebo zahradě se slunečníky, kde můžete svlažit svoje vyprahlá hrdla a přitom zálibně prohlížet svůj zaparkovaný stroj. V případě, že se u nás chcete zdržet a náš vyhlášený KOZEL či PLZEŇ vám nedovolí sednout na mašinu, je možné si na blízké zahradě postavit stan a přenocovat.
    Vítejte u BOARS BIKERS, e-shop a kamenná prodejna s kvalitním a ověřeným motorkářským oblečením, doplňky a příslušenstvím. U nás si jistě vyberete, protože sami jsme motorkáři, a tak si můžete být jisti, že naše oblečení, boty, doplňky a příslušenství pro vaši motorku, jsou ověřené kvality i funkčnosti. využijte poradenství na telefonu 326 737 995 případně e-mailu doudadrag@automatik.cz
    Na baru jménem VODÁRNA se Vás ujme zkušená hostinská a můžete zde ochutnat klasické české, zahraniční i méně známe drinky. Z výběru nechybí ani tequilla, bourbon, whiskey a další alkohol. Venkovní kuchyň nabízí jak teplou, tak studenou kuchyni. Ochutnáte šťavnaté steaky, velké burgery, pečená křídla nebo žebra, klobásy, ale i různé saláty.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7560
cache: 0024:00:00