Jak na věc


bandáž na krk

Bandáž na krk a šíji Back on Track

     Bandáž pokrývá oblast ramen až ke středu bicepsu , který lze individuálně přizpůsobit kolem hrudníku koncem popruhu.  Může být fixován v různém stupni komprese pomocí Velcro upínání.
     07.06.2018 - Omlouváme se všem našim zákazníkům, ale z technických důvodů je provoz e- shopu dočasně přerušen.FUNGJEME STÁLE JAKO KAMENNÁ PRODEJNA A TO UŽ OD ROKU 1995.PROVOZ KAMENNÉ PRODEJNY NEPŘERUŠEN!!TĚŠÍME SE NA VÁS.KOLEKTIV ZP
     Bandáž pokrývá levou či pravou ramenní oblast, rovněž levou či pravou oblast horní paže. Obvaz má několik variant. Bandáže je fixována pomocí popruhu z neoprenu se superflex zónou na zapínání pomocí suchého zipu. Komprese ramenního kloubu je individuálně nastavitelná pomocí suchého zipu vpředu.
     Ekonomické balení balení 3 ks. Zubní kartáček CURAPROX 1560 supersoft je jemný, ale odolný vůči opotřebení a s mimořádně účinnými čistícími vlastnostmi.


TSM - ramenní bandáž

     2120 (černá) Tato ortéza pokrývá krční oblast a horní hrudní oblast páteře, či oblast ramenních svalů. Upevnění je možné kolem hrtanu či pod ním. Bandáž umožňuje konstantní udržování teploty a tím předchází prochladnutí či bolestivému napětí a ztuhnutí svalstva. Optimální tvar vytváří perfektní podporu v oblasti krku.
     Anatomicky tvarovaná bandáž se zapínáním na přední straně kryje oblast ramen až po střední část paží. Je vhodná k omezení pohybu v ramenním kloubu po poranění svalů a šlach.
    Tyto výrobky byly vyvinuty ve spolupráci se Švédským institutem pro rehabilitaci. Doporučujeme používat v kombinaci s BOT tričkem na pokrytí celých zad/ramen.
     23.07.2018 - PROVOZ E-SHOPU PŘERUŠEN !!! Nepřijímáme žádné objednávky (ani jako osobní odběr)přes e-shop, fungujme pouze jako kamenná prodejna. Otevírací doba 8-12 13-17h, po-pá.Těšíme se na vás. Kolektiv ZP
    Tyto výrobky byly vyvinuty ve spolupráci se Švédským institutem pro rehabilitaci. Doporučujeme používat v kombinaci s BOT tričkem na pokrytí celých zad/ramen.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00