Jak na věc


březina rokycany

Návrh rozpočtu obce a školy na rok 2019, střednědobé výhledy

    Bříza bloguje z Paříže: Zastavil nás Simir s Gerchánem Kvě 09S Jakubem Šístkem (soustek) jsme v sobotu večer vyrazili z Prahy směr Paříž. Jakmile jsme přejeli hranice, tak se na nás pověsila dálniční policie a odvedla nás na nejbližší výjezd, kde nás potom zastavila. Z policejního auta vystoupili dva policisté v civilu, kteří nás legitimovali, prohléhli auto, motor a nakonec nás pustili dál. Docela jsme si oddechli, protože poslední dobou nejsou prý kontroly tělesných dutin ze strany německých policistů žádnou výjimkou.
    Fakt, jo? Říj 05Někdy kolem roku 1988 jeden nejmenovaný tenista ve svých 18-ti letech vyrazil na svůj první mezinárodní turnaj. Při utkání prvního kola se mu přihodila zajímavá věc, která je nejen úsměvná, ale také velice poučná.
    V šesti v autě Říj 05V roce 2003 jsem byl v Pardubicích na Juniorce a byli jsme se večer najíst v centru. Petr Vojtíšek bral auto, což bylo fajn, protože z kolejí do Macdonalda to dobrý kilometr je. Tam jsme ještě potkali pár hráčů, kteří chtěli vzít autem zpátky na kolej. Ale bylo nás dohromady 6.
    Dohrávka s cizí raketou Zář 05Na Mistrovství republiky dospělých – Rieter Cupu 2005 se ve druhém kole dvouhry utkali mladíček Václav Kučera a ostřílený borec Jiří Vencl. Vyrovnané utkání přerušil déšť za stavu 7:6, 5:7, 4:4, shoda a dohrávalo se druhý den dopoledne.


Pozvánka na 2. veřejnou schůzi zastupitelstva

    Jak jsem dělal přijímačky na FTVS Čer 05Ve čtvrtém ročníku gymnázia jsem začal přemýšlet, co budu po střední škole dělat. V té době mě tenis velice bavil, tak jsem si ambiciózně podal přihlášku na Fakultu tělesné výchovy v Praze, obor trenérství.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00