Jak na věc


aukro aukce

BMW COMBI 330D XDRIVE - zahraniční RZ - lze…

    Nabízíme online aukční systém typu Aukro, se skrytými nabídkami nebo veřejnými nabídkami odkupu. Systém vhodný pro provoz sběratelských aukcí a pro aukce originálů.
    Pokud chcete prodat něco co Vám doma přebývá a nevíte, zkuste online aukci. Mezi velkým počtem uživatelů máte velkou šanci najít zájemce a prodejem si vydělat. Dokonce prodat za vyšší než zamýšlenou částku. Internetová aukce dobře funguje když chcete levněji nakoupit nový, nebo starší, výrobek.
    V online aukci lze dnes najít prakticky cokoliv. Nejčastěji se zde prodává elektronika, oblečení, dětské zboží, mobilní telefony a sběratelské předměty. Výjimkou není ani aukce rodinného domu nebo bytu pořádaná realitní kanceláří.
    Největší nabídku najdete na široce zaměřených aukčních serverech, které mají vysokou návštěvnost a prodávají téměř vše. V České republice jsou desítky provozovatelů online aukcí, ale v zahraničí je jich několikrát více. Ze zahraničních online aukcí je celosvětově rozšířený eBay.


Aukční server: Aukro > uživatel: DevilsGoods [zrušit]

    V aukcích ale nelze prodávat předměty, které jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými právními předpisy: zbraně, tabákové výrobky, alkohol, nelegální kopie a další. Jejich výčet je v všeobecných obchodních podmínkách každého aukčního serveru.
    Centrum zajištěných aktiv Ministerstva vnitra ČR prodává automobily, počítače, mobilní telefony, televizory, stavební stroje, elektrické nářadí, výrobní zařízení a další.
    Pořizujete aukční systém? E-shop, který opravdu prodává, nebo nové webové stránky? Kontaktujte nás! (+420 723 636 313) Rádi Vám připravíme nabídku, která Vás mile překvapí.
    Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00