Jak na věc


apartmány pérák mimice

Proč se ubytovat v apartmánech Čertovka?

    Apartmány Omiš () jsou vzdáleny cca 870 km od hraničního přechodu Mikulov, tedy v rozumné dostupnosti z ČR. Ubytování v apartmánech Omiš je jedním z nejvyhledávajších v naší nabídce a klienti se sem velmi rádi vracejí. Mezi nejoblíbenější apartmány v Omiši se řadí apartmánová vily v zátoce Mala Luka. Tato zátoka je v podstatě předměstím Omiše, najdete zde klid, pohodu a krásnou přírodu. Pokud by jste uvítali více informací o Omiši, pak se je dovíte na stránce Dovolená Omiš
    Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších. Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. Ubytování v našich apartmánech o rozloze až 85 m² je ideální pro rodiny, nabízíme celkem až 60 lůžek v deseti vybavených apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky. Skiareál Herlíkovice Bubákov nebo Kněžický vrch je pouze 5 minut cesty autem, stejně tak běžecké tratě a cyklostezky. Do Špindlerova Mlýna je to pouhých 15 minut autem. Apartmány IT CENTRUM Vám nabízejí alternativu k velkým neosobním hotelům.


Vyberte si nejoblíbenější apartmány v Omiši

    Ubytování je poskytováno bez stravování. V každém apartmánu je plně vybavená moderní kuchyňská linka. Ovšem pokud se nechcete zdržovat vařením, v blízkosti domu se nachází mnoho restaurací, hospod a barů. Máte-li zájem o snídaně nebo polopenzi, rádi Vám zařídíme stravování v Pizzerii Verde Rosa. Restaurace je přímo před residencí Apartmány Čertovka.
    můžete rezervovat v různých velikostech, od dvou až po osmilůžkové, přičemž vzdálenost od moře se pohybuje od 15 do 200 m. Klienti cestující vlastním autem mají u každého z apartmánů v Omiši (i celé Omišské riviéty) vyhrazené parkovací místo u domu nebo jeho v jeho nejbližším okolí (1 apartmán - 1 parkovací místo). Nabídka apartmánů Omiš zahrnuje jak apartmány standardní, tak i luxusní, které vyhoví i náročnější klientele. Většina apartmánů v Omiši je vybavena převážně novým nábytkem, všechny apartmány však mají plně vybavenou kuchyní (kuchyňský kout), vlastní sociální zařízení, SAT TV, chladničkou, balkon nebo terasu a internet.
    Během letních měsíců je počasí na Omišské riviéře velmi stabilní s minimálním množstvím srážek. Aktuální předpověď počasí můžete zhlédnout na stránkách počasí Omiš.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9430
cache: 0024:00:00