Jak na věc


životnost zubních implantátům

Proč se žhavící svíčky používají, a co ovlivňuje jejich životnost.

    Životnost žhavicích svíček je spočítána na průměrný počet startů. Je však ovlivněna skutečným počtem startů při konkrétním používání. Extrémní protiklady jsou dvě vozidla, kdy jedno rozváží zboží v okruhu několika kilometrů a druhé jezdí pravidelně dálkové trasy. Dalším faktorem, který negativně ovlivňuje životnost žhavicích svíček, jsou závady na dílech motoru jako jsou palivové čerpadlo, vstřikovací trysky, regulační relé a další.
    Pro samovznícení mu chybí ve spalovacím prostoru dostatečné množství tepla. Při startu vytvoří startér sice velký kompresní tlak a přitom stoupne také teplota, ale nasávaný vzduch a odvod tepla studeným válcem dělá čáru přes koncepci samovznícení. Ta funguje totiž až při teplotě přes 750 °C ve spalovacím prostoru a té dieselový motor v těchto podmínkách bez dodatečné dodávky tepla nedosáhne. Pro doplnění tepla se osvědčily žhavicí svíčky. Vyčnívají žhavicí tyčinkou do předkomůrky, vířivé komůrky, nebo přímo do válce – v závislosti na typu vstřikování paliva.
    Životnost plastových oken se udává i několik desítek let. Pokud se o svá okna dobře staráte, a pokud jsou vyrobena z kvalitních materiálů a poctivě, vydrží vám i přes 50 let.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8059
cache: 0024:00:00