Jak na věc


štětka lesní kořen tinktura

Psychosomatická, nebo-li duchovní příčina onemocnění boreliózou

    Renol – (kapky 461 Kč) při bolestech a otocích kloubů a páteře, při urologických a prostatických problémech. Regeneruje klouby, pohybový aparát a lymfatický systém.
    Kořen byliny je sbírán šamanským způsobem na ekologicky čistých místech (Čechy, Morava, Slovensko) v době největší síly kořene. Byl zpracován s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin šamanským způsobem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. K maceraci je použitý 96% lékárnický líh a k ředění na výslednou lihovitost je použitá Pí-voda, která svojí informační čistotou a bioenergií umocňuje kvalitu výsledného produktu. Jedná se o moji čistě ruční výrobu v harmonickém meditativním naladění se záměrem léčení. Celý proces výroby je doprovázený frekvenčním působením zvuku speciálních vibrací křišťálových mís. Výsledný produkt je navíc energeticky a informačně ošetřený pro posílení léčivých účinků a ochranu před různým zářením.
    Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóruNemůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóruNemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Tinktura – Štětka soukenická

    Stimaral – (kapky 407 Kč) při vyčerpání, únavě, poruchách sluchu a zraku. Celkově tonizuje a harmonizuje organizmus. Vhodný při psychických projevech neurózy, úzkosti, depresí a nespavosti.
    Regalen – (kapky 461 Kč) pro podporu a regeneraci jaterních funkcí, které jsou téměř vždy oslabené. Odstraňuje jedy a obnovuje trávicí pochody. Vhodný také při vyčerpanosti, únavě a detoxikaci související s infekcí.


Tinktura na léčení boreliózy, aneb vše co je o borelióze dobré vědět

    Z ostatních gemo-terapeutických prostředků, které mají příznivý vliv na léčení lymské boreliózy mohu jmenovat především Topol černý, který je vhodný při kloubním revmatizmu a výborně podporuje vylučování kyseliny močové, která způsobuje otoky a bolesti. Dále Lichořeřišnice větší, která je přírodní antibiotikum působící proti všem kmenům stafylokoka a streptokokům. Je vhodná při horečnatých stavech a nebo při zánětech prostaty. Do třetice uvedu tinkturu z pupenů rostlin Černý rybíz-borovice-réva, která prostřednictvím doplnění enzymů a stopových prvků zvyšuje obranyschopnost a posiluje organizmus a centrální nervovou soustavu. Je vhodná zvláště při artróze, bolestech kloubů a kostí. Nyní se však podrobněji vrátím k favoritovi číslo jedna, k tinktuře štětky soukenické a k její výrobě.
    Cordyceps – (kapsle 690 Kč) podporuje zkácení léčby všech virových a bakteriálních infekcí a Boreliózy, podporuje funkce plic, srdce, ledvin, posiluje imunitní systém a má výrazný vliv na léčení desítek dalších zdravotních problémů od diabetu až po alergie. Podrobný popis najdete v Nabídce produktů – Produkty.
    Kočičí dráp (Uncaria tomentosa) – (bylinný čaj vysoké kvality 134 Kč) – stimuluje tvorbu bílých krvinek a tím posiluje přirozenou obranyschopnost, tlumí záněty, usmrcuje parazity, vylučuje jedy, léčí bolesti kloubů, kostí a revma. V testech byly prokázané účinky při rakovině, AIDS, artritidě a lymské borelióze.


Fotografie z přípravy tinktury Štětky soukenické

    Tento repelent je léty vyzkoušený, účinný a navíc si ho můžete vyrobit lehce sami. Návod zde. Svařte v konvici litr čisté vody (měkká je lepší). Vodu odstavte a přisypte do ní hrst levandulové nati a rozmarýnu. Nechejte pod pokličkou vylouhovat až do vychladnutí nálevu. Sceďte, přidejte menší lžíci vinného octa a dobře zamíchejte. Vzniklý repelent můžete nalít do jakékoliv vhodné lahvičky s rozprašovačem, kterým ho budete rozstřikovat na své tělo, ošacení, či své čtyřnohé mazlíčky. Repelent skladujte v ledničce. Jeho účinnost zde potrvá asi měsíc, než vyprchají silice, které tento i jiný hmyz jako třeba komár zrovna nemusí. Můžete ho tedy použít jako širokospektrální odpuzovač jakéhokoliv dotěrného hmyzu. Bohužel však příliš nezabírá na zlobivé manželky, manžele a zloděje. Na ty použijte raději lásku a pozitivní myšlení.


Tři stádia boreliózy se svými projevy

    Léčení boreliózy je třeba zahájit co nejdříve. Pokud není odhaleno, může přejít do chronické fáze, při které dochází k postižení jednotlivých orgánů, zvláště kloubů, nervů, mozku, očí, kůže či srdce. Postižení a symptomy se mohou projevit naprosto kdekoliv, neboť spirochety jsou nesmírně vyvinuté a neznají překážek, jak se dostat kdekoliv už v horizontu několika dnů. Nemoc není sice smrtelná, nicméně její projevy jsou urputné a mohou postiženého dovést do stavu pracovní neschopnosti a invalidního důchodu. Účinná očkovací vakcína v současné době zatím neexistuje. Základem oficiální medicíny je léčba tetracyklinovými antibiotiky. Nepovzbudivou pravdou však je, že antibiotika zabírají pouze v raných stádiích nemoci a s nejistými výsledky. Praxe ukazuje, že opakované přeléčení pomocí antibiotik je často neúčinné a vede k dalšímu oslabování imunitního systému. Odborník na boreliózu MUDr.D. Klinghardt říká, že nováček při léčení boreliózy se pozná dle toho, jak tvrdošíjně předepisuje antibio


Vypovídající hodnota testů ke zjištění boreliózy

    Borelióza je vážné zánětlivé onemocnění, protože chce narovnat vážné pokřivení postojů proti lásce a hojnosti. Učí nás rozvinout intuici, citlivost a cit pro naše životní prostředí. Dokáže ji tedy zastavit a vyléčit jen láska, se kterou se naučíme přistupovat k druhým. Předpokladem vyléčení je nalézt smysl života. Nalézt a naplnit své poslání však není vždy jednoduché. Musíme se zbavit představ a sugescí, že smyslem života je práce a honění se za penězi. Konzum a povrchní zábava nás rozežírá zevnitř. Když je člověk obklopen neláskou, bezduchou spotřebou a nesmyslností života, pak přichází na pomoc nemoc. Ta nás nutí jít hlouběji ke svým kořenům a nalézt tam to věčně zářivé slunce. Nalézt a žít smysl svojí životní cesty. V tomto smyslu je pak nemoc léčením a vyléčením. Boreliózu je tedy možné chápat jako výzvu naší duše, která se chce opět vrátit ke své podstatě a božímu základu. Stává se někdy náročným učitelem a duchovním vůdcem. Cestou k vyléčení boreliózy na duchovní úrovni je láska
    Drags Imun – (kapky 593 Kč) skvěle řeší většinu virových, bakteriálních, parazitických a zánětlivých onemocnění, jakožto všechny reakce na hmyzí kousnutí a kožní problémy. Regeneruje, posiluje imunitu a obranyschopnost. 
    Imunosan – (kapsle 582 Kč) je kombinací nejúčinnějších přírodních látek podpoří celkově specifickou i nespecifickou obranyschopnost organizmu, dodá životní energii a zlepší fyzickou i psychickou kondici.


Přírodní repelent proti klíšťatům

    Protože moje praxe léčitele stále častěji ukazuje nejen v případech chronických problémů četnost nákazy infekcí boreliózy, rozhodl jsem se udělat pro své blízké a přátele tinkturu, která tyto problémy v jejich příčině skutečně vyřeší. Neznamená to, že imunitní systém zde nehraje svoji důležitou roli, právě naopak. Protože je však borelióza multi systémové onemocnění, které může napadat kterýkoliv orgán a předstírat jakýkoliv symptom, dokáže zkušeně mutovat a unikat i imunitnímu systému. Tinktura ze štětky soukenické je léty a stovkami úspěšně vyléčených lidí vyzkoušený pomocník především při chronických stádiích Boreliózy. Vše o tinktuře se podrobně dozvíte dál v textu, který vám osvětlí celou problematiku této vytrvalé a transformující nákazy, která úspěšně školí celé lidstvo.
    Reishi – (kapsle 690 Kč) má výborné protizánětlivé účinky, posiluje imunitu, mentální a celkově zdravotní stav. Zvláště vhodný na nespavost, úskosti, únavu, stres, virové a bakteríální nákyzy. Regeneruje játra, posiluje srdce, žaludek, plíce, mozek, ledviny, pohybový aparát aj. Podrobný popis najdete v Nabídce produktů – Produkty.
    Cytosan – (kapsle 997 Kč) pro celkovou a dokonalou detoxikaci organizmu až na úrovni buněk, která přirozeně podpoří regenerační procesy v těle při jakémkoliv onemocnění. Regeneruje a omlazuje celý organizmus a jeho energetický systém.  


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00