Jak na věc


ženské akty fotogalerie

Webinář ŽENSKÉ CYKLY - cykličnost a práce

    Seminář v ideálním předvánočním čase jako prostor pro zamyšlení nad vlastním životem. Máte přání nebo sny? Má váš život jasný směr? Každý den můžete svůj život změnit v život snů.
    Jedinečný víkendový sebepoznávací seminář. Objev sílu ženy uvnitř sebe samé. Najdi svou vlastní hodnotu, důvěru, úctu, lásku k sobě samé! Takovou ženu je dobré se stát pro sebe samou, ale také pro naše děti a muže.
    Přednáška na téma naší ženské měsíční proměnlivosti. Osobní příběh o tom, jak jsem díky přijetí své cykličnosti, změnila svůj život. Náš cyklus není jen o pár dnech menstruace a nepříjemností. Může pro nás být skutečným darem.
    Přijetí našeho ženství ve všech jeho podobách je zásadní pro náš spokojený život. Často odmítáme samy sebe, svou sexualitu, své emoce, své temné stránky. Žijeme život v přesvědčení, že je lepší být hodnou holkou. A o tom všem bude náš webinář.
    Blíží se čas vánoc..krásné období plné pohody, radosti, rodinných setkání, lásky. Před vánoci je to však všechno jiné. Zejména pro nás ženy. A aby jsme si letos mohly užít i čas předvánoční, připravily jsme pro Vás speciální seminář.


Webinář ŽENSKÉ CYKLY - cykličnost a jídlo

    Záznam z dalšího cyklického webináře s Danou-Sofii o naší předmenstruační fázi, našich temných stránkách a(sebe)destrukčních sklonech. Hovořily jsme také o tom, co nám jde, co je vhodné dělat a naopak co ne.
    Seminář, který má propojit všechny aspekty našeho ženství. Naši vnitřní i vnější krásu. Seminář, na kterém se žena může více seznámit se sebou samou, objevit svou krásu a přivítat ji ve svém životě.
    Jak naše tělo ovlivňuje náš osobní i pracovní život? Jak zvládat práci, rodinu a při tom zůstat zdravá a spokojená? Je možné zmírnit stres v našich životech a žít více v harmonii? Den, kdy získáte odpověď na mnoho "ženských" otázek. Pochopíte lépe sebe i své tělo.
    Čas dovolených je tu. A pro některé z nás je to čas, kdy se zvyšuje stres. Zejména před dovolenou, po dovolené a někdy i během ní. Jak můžeme přijetím své vlastní cykličnosti stres zmírnit a dovolenou si skutečně užít je tématem našeho společného webináře.
    Roční program určený pro ženy, které chtějí objevit své ženství. Cesta, která nás povede od sexuality, přes poznání našich fází, temných i stinných stránek naší duše až po silné stránky. Vhodný pro ženy, který chtějí prožít život v souladu se sebou samou a svými dary.


Bali time aneb seminář CESTA K SOBĚ

    Setkání v kruhu žen, které má posílit vztah k sobě samé. Sdílení, tanec, meditace, prožitkové cvičení, poznání sebe samé, péče o sebe i druhé ženy. Vzájemná otevřenost, sblížení, laskavost, soucit a podpora. Hlavně předvánoční zastavení.
    Jednodenní seminář, který je určen pro dívky a ženy. Netypický prožitkový seminář, který bude ryze ženský. Nejde tedy jen o pasivní sezení a poslouchání. Budeme tvořit, tančit, mluvit o svých pocitech a učit se chápat své vlastní tělo! Pomocníkem nám bude hudba, pastelky, mentální mapy.
    Cyklus čtyř ročních období, čtyři živly, čtyři ženy v nás. Zážitkový workshop v přírodě. Cesta k poznání vlastních proměn zprostředkovaná našimi smysly.
    Ženská sexualita může mít mnoho tváří. Od stydlivé mladé dívky, po roztouženou milenku, nenasytnou a nevyzpytatelnou čarodějku až po zkušenou moudrou ženu. Přijďte se seznámit se sebou samou, se svými vnitřními touhami a probuďte své ženství!
    Speciální akce před vernisáží Ivany Durstinové pod názvem Každý máme svého anděla, tentokrát na téma žena. Jak spolu souvisí naše ženství a andělé? Svou láskou nás učí sebepřijetí, vedou nás k sebepoznání, sebelásce.


Bezlatexový balíček pro gurmány a alergiky

    Kdysi dávno jsme obě se Sofi vedly "normální" život. Život, ve kterém nám menstruace překážela, nechápaly jsme své těla, nespolupracovaly s nimi. Často jsme podávaly extrémní výkony, cítily únavu a nedovolily si odpočívat. Až pak se všechno změnilo.....
    V dávných dobách se ženy scházely na určitých místech, sdílely společné rituály, podporovaly sebe navzájem, podporovaly svou ženskost, vyzývaly bohyně, přinášely jim dary, společně tančily, zpívaly, oslavovaly různé svátky a významné životní události.
    V současné době organizuji cyklické webináře, živé akce. Mimo to jsem připravená individuálně odpovědět na některé dotazy v rámci osobních konzultací. Po dohodě mohu připravit speciální seminář na míru nebo rituál.
    Víkendový sebepoznávací seminář. Objev sílu ženy uvnitř sebe samé. Najdi svou vlastní hodnotu, důvěru, úctu, lásku k sobě samé! Takovou ženu potřebují naše děti i naši muži.
    Setkání u čaje, kde se budeme bavit o netradičních věcech, o našich ženských cyklech a tím co se s námi každý den děje. Jak nás naše cykličnost ovlivňuje , jak ovlivňuje naše vztahy, naše nálady, spokojenost.


Webinář ŽENSKÉ CYKLY - sexualita a naše fáze

    Cesta k sobě na speciálním místě.. Bali. Krásný seminář, který Vás i díky prostředí vezme do skutečné hloubky. Zpomalení, spojení s balijským klidem je ideální pro sebepoznání a vyrovnání se s mnoha nefuknčními přesvědčeními, ale i vztahy a pro nové začátky.
    Krásné ženské setkání. Dvě akce v jednom dni na jednom místě. Když jsem se poprvé setkala s Luckou Mattabu, věděla jsem, že to je TEN TANEC. Tanec, který podporuje a probouzí naše ženství. A tak vzniklo toto netradiční spojení.
    Kdysi dávno jsem nevnímala potřeby svého těla. Vůbec jsem neřešila co jím. Od té doby se mnohé změnilo. I o tom budeme hovořit na společném webináři na téma žena, cykličnost a jídlo.
    Jedinečné setkání, které navazuje na seminář Krása ženy. Prohloubení poznání naší vnitřní i vnější krásy propojené s lepším pochopením vlastního těla. Otevření srdce prostřednictvím ženského kruhu. Sblížení, seznámení, přijetí sebe samé.
    Blíží se konec roku.. a k závěru roku patří také bilancování. A to je důvod našeho společného webináře. Budeme hovořit o tom, jak zvládnout i temné stránky našich životů a konce vnímat jako začátky a výzvy.


Zdravá, ale zatím ještě zranitelná ženská energie

    Seminář, který má propojit všechny aspekty našeho ženství. Naši vnitřní i vnější krásu. Seminář, na kterém se žena může více seznámit se sebou samou, objevit svou krásu a přivítat ji ve svém životě.
    Předvánoční setkání v kruhu žen. Sdílení, příběhy, které se stávají příběhy nás všech. Léčivý tanec, hudba. Zastavení, spočinutí jen tak, v tichosti, v meditaci. Bytí, přítomnost, otevírání srdce, léčení. ... přidejte se k nám.
    4 roční období - jaro, léto, podzim, zima. Pro všechny z nás naprosto přirozené. Méně přirozené jsou 4 roční období v našem ženském těle. Stejně jako 4 ženy v nás - dívka, matka, čarodějka, stařena.
    Speciální seminář určený pro ženy, které vidí význam v ženské pospolitosti, v ženských setkání a chtějí podporovat další ženy. Vedení ženských skupin dává mému životu jiný smysl. Obdarovávám a cítím se obdarovaná.
    Díky tomuto balíčku můžete zkusit ty nejlepší kondomy z nejlepších. Všechny kondomy jsou bezlatexové, ultra-tenké, lubrikované a bez typického zápachu.Velice dobře přenáší teplo obou partnerů a tím zajistí ten nejlepší požitek z milování....


Přednáška Cykličností k lepšímu životu

    enské tělo ukrývá mnoho tajemného. Jakmile žena pochopí jaké dary uvnitř těla má, podaří se ji objevit kouzlo vlastního těla, může se její život změnit. Rovněž vztah k sobě samé, ale i druhým. Tajemství sexuality otevřeme pomocí tance a prožitkových cvičení.
    Netradiční jednodenní seminář, kde se budeme bavit o možnostech, které máme. Protože každý den představuje možnost, nový začátek. Každý den můžete změnit svůj život.
    Bezlatexový (Nitrilový) dámský kondom pro vaginální aplikaci. Nedoporučuje se používat současně s pánským kondomem. Možné zavést až 8 hodin před pohlavním stykem. Lubrikovaný.
    Bezlatexový dámský kondom pro vaginální aplikaci. Možné zavést až 8 hodin před pohlavním stykem. Lubrikovaný. Tento kondom zaručuje citlivost obou partnerů. Je možné použít s lubrikantem.


Osobní poradenství, akce na míru, rituály

    Ženské indiánské šaty byly původně vyráběny pouze z kůže. Po roce 1850 se k indiánům dostaly také bavlněné látky a ženy si z nich začaly mimo jiné zhotovovat i šaty. Bavlněné šaty byly rozšířené po většině oblastech plání. Tyto šaty sloužily hlavně jako oděv pracovní nebo oděv pro běžné nošení. Jako sváteční oblečení nebo oblečení k výjimečným příležitostem se používaly nadále šaty kožené, které byly postupem doby více a více zdobené. Ženy zdobily šaty quillem, korálkovou výšivkou nebo je všelijak barvily. Pravidlem bylo, že se k šatům vždy nosily legíny, mokasíny a opasek. 
    Uzavřený cyklus pěti večerních setkání, které má sloužit k poznání sebe samé v kruhu žen, k pochopení své vlastní a jedinečné cykličnosti a svého úžasného těla.
    Ženské tělo ukrývá mnoho tajemného. Jakmile žena pochopí jaké dary uvnitř těla má, podaří se ji objevit kouzlo vlastního těla, může se její život změnit. Najednou se zlepší její vztah k sobě samé, ale i druhým. Tajemství sexuality otevřeme pomocí tance a prožitkových cvičení.
    Vzhled ženských kožených šatů i nadále prochází vývojem. Původní vzory a barvy bývají často modernizovány. V dnešní době se hojně využívá lesklých výšivek, svítivých látek a jiných doplňků. V kožených šatech se na powwow tancují tradiční ženské tance.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00