Jak na věc


řeznictví h+h rožnov

děkujeme Vám, že jste zavítali na náš e-shop. Naleznete zde kompletní nabídku sortimentu,kterou připravíme dle vašich představ,jenž budeme i nadále doplňovat a rozšiřovat.

    Ochutnat u nás můžete uzenářské speciality z Krásna a Řeznictví H+H, partnerů našeho muzea, nebo pivní speciál Řeznický lev, který jen pro nás vaří v minipivovaru Paličák v Palačově. Muzeum založil současný majitel MP Krásno, a. s. Karel Pilčík v září 2015.
    Přeneste se s námi do starých časů a přivoňme společně k umění a kráse řeznického řemesla. Zažijte nevšední zážitek plný vůně čerstvě naražených jitrniček a dalších zabijačkových specialit, které si sami vyrobíte podle tradičních receptur.
    Koncerty, filmy, vernisáže a gastronomicé zážitky. Nejen to nabízí aktuální kulturní program muzea. Podívejte se, co aktuálního jsme pro vás připravili v programu  zážitkového Muzeu řeznictví ve Valašském Meziříčí.
    Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí je kulturním a společenským centrem, které upevňuje dobré jméno řeznického řemesla a povědomí o výjimečných kvalitách uzenářských a masných produktů u nás na Valašsku. Muzeum řeznictví nabízí atraktivní exkurze pro veřejnost i školy.


Vítejte v Muzeu řeznictví Valašské Meziříčí

    Selské řeznictví je dalším logickým krokem v realizaci našeho dlouhodobého záměru t.j. rozvíjet zpracování místních zemědělských surovin a rozšířit tak nabídku na místním trhu a svým zákazníkům nabídnout potraviny s jasným původem, vyrobené tradičními postupy se silnou vazbou na region Jesenicka. Proto bylo důležité vybudování zpracovatelské kapacity pro maso a masné výrobky a na to navazující prodejní prostory. Zpracovatelskou kapacitu jsme v roce 2010 vybudovali ve výrobním areálu v České Vsi.
    Atraktivní exkurze historií a současností řeznického řemesla. Objednat si můžete také exkurze s ochutnávkou uzenin z Krásna a H+H a zapít je nefiltrovanou dvanáctkou Řeznický lev. Součástí prohlídky muzea je kvalitní filmová projekce.   

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8968
cache: 0024:00:00