Jak na věc


čro brno

Stížnost posluchače ohledně zpravodajství o automobilech a dopravě (listopad 2018)

    Členem Rady Českého rozhlasu od 14. dubna 1999 do 24. září 2002, místopředsedou od 25. září 2002 do 29. června 2004, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 30. června 2004 do 26. února 2006.
    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 13. února 2002 do 13. února 2008 (1. funkční období) a od 13. března 2008 do 13. března 2014 (2. funkční období). Od 26. 4. 2012 do vypršení mandátu byl místopředsedou Rady ČRo.
    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 2002 do 24. září 2002, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 25. září 2002 do 29. června 2004, předseda Rady ČRo od 30. června 2004 do 26. února 2006.
    Rada ČRo se rozhodla na svých webových stránkách zveřejňovat stížnosti a podněty posluchačů ČRo a následné odpovědi. V souladu se svými usneseními č. 55/6 a 11/10 nebude reagovat na stížnosti, které nejsou plně identifikovány, tak jak to ukládá zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., v platném znění.Vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňujeme pouze jméno tazatele a obce trvalého bydliště.


Statut Rady Českého rozhlasu (ve znění od 27. 10. 2016)

    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 1997 do 31. března 1999, předsedou od 1. dubna 1999 do 29. června 2004, řízením Rady ČRo pověřen od 26. února 2006 do 2. května 2006, členem od 3. května 2006 do 25. února 2008.
    V čele Českého rozhlasu stojí generální ředitel, kterého volí Rada Českého rozhlasu na funkční období 6 let.Na návrh generálního ředitele jmenuje Rada Českého rozhlasu také ředitele regionálních stanic Českého rozhlasu.První úroveň vedení ČRo tvoří ředitelé Regionálního vysílání, Zpravodajství, Programu, Výroby, Nových médií, Techniky a Ekonomiky a správy.Na druhé úrovni vedení jsou ředitelé Kanceláře GŘ, Komunikace, marketingu a obchodu a Symfonického rozhlasu Českého rozhlasu.
    Členem Rady ČRo byl zvolen 19. března 2008, mandát mu vypršel 19. března 2014. Bývalý předseda Rady Českého rozhlasu (od 26. dubna 2012 do vypršení mandátu).


Markéta Šindelářová: Papež odchází

    Redaktoři kulturní stanice Vltava se při své práci opírají o důvěrnou znalost uměleckého prostředí, ať jde o oblast vážné, jazzové či alternativní hudby, filmu, divadla, výtvarného umění nebo literatury. Informují o všem zajímavém, co se v kultuře děje, ale také natáčejí koncerty a společně s lidmi z Centra výroby připravují rozhlasové hry, četby a dokumenty.
    Rada ČRo se rozhodla na svých webových stránkách zveřejňovat stížnosti a podněty posluchačů ČRo a následné odpovědi. V souladu se svými usneseními č. 55/6 a 11/10 nebude reagovat na stížnosti, které nejsou plně identifikovány, tak jak to ukládá zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., v platném znění.Vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňujeme pouze jméno tazatele a obce trvalého bydliště.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9950
cache: 0024:00:00