Jak na věc


čistění interiéru aut prostějov

Tipy a informace - poslední příspěvky

    Realizovali jsme čištění a nátěr dřevěných pochozích ploch u rodinného domku. Terasa i chodníčky vypadají opět jako nové a jsou chráněny speciálním nátěrem.
    Kromě klasického čištění kanalizace poskytujeme i komplexní služby a čištění všech dalších kanalizačních zařízení za nízkou cenu. Vyčištění kanalizace provádíme od malých profilů (včetně čištění odpadů), přes čištění potrubí běžné kanalizace, po např. čištění stok velkých průměrů, čištění jímek, čištění nádrží, vpustí a veškěré další kanalizace. Jak čištění kanalizace provádíme si můžete také přečíst pod čištění kanalizace veřejné sítě, případně čištění domovní kanalizace. K čištění kanalizace naše firma používá špičková kanalizační vozidla využívající moderní ekologické technologie současného čištění kanalizace.


Jak vyplnit formulář pro určení orientační ceny čistění vozidla

    Protože mnoho firem, které se zabývají čištěním kanalizace, tuto skutečnost vůbec nezná (nebo těží ze zákazníkovy neznalosti), může zákazník doplatit na vizi nízké ceny za hodinu práce čistícího stroje s nižším výkonem, která trvá neúměrně dlouho. V závěru pak zaplatí za čištění kanalizace mnohem více než za výkonnější a o něco dražší vůz, který tu samou práci provede mnohem rychleji. Doporučujeme proto volbu vhodného zařízení pečlivě zvážit v poměru velikosti zakázky a ceny za hodinu, popř. se poradit s odborníkem. Můžete se podívat na náš ceník čištění kanalizace pdf i dalších služeb, které poskytujeme. Kontaktujte nás a rádi Vám vytvoříme individuální nabídku!
    Extrakční metoda je velice účinná a umožňuje odstranění nejen všech viditelných skvrn, ale také a především hluboko usazeného prachu, roztočů a mikrobů, jejichž přítomnost v koberci a čalounění činí prostředí nezdravým a podporuje vznik alergií a astmatu.
    Při silnějším znečištění například od zvířecích chlupů používáme navíc ještě rotační kartáč, který si poradí s jakýmkoli mechanickým znečištěním velice snadno. Naše čištění koberce oživí jeho barvy, prodlouží životnost, odstraní nejen viditelné nečistoty, ale i hluboko usazený prach a výrazně tak zvýší hygieničnost místnosti.
    Provádíme profesionální čištění exteriéru i interiéru vozidel šetrnou metodou. Taky máte rádi ten pocit, sednout si do nového auta? Užijte si ho znovu. Nemusíte mít zrovna děti rozhazující brambůrky nebo nepořádného pejska. Na interiéru se promítne i sem tam zapálená cigareta, boty od soli nebo že z domu vyrážíte už v montérkách.


Profesionální čištění pro dlouhotrvající efekt

    Omlouváme se, ale z technických důvodů nejsme momentálně schopni do odvolání provádět mytí karoserií a motorů. V případě požadavku vám vůz umyjeme v myčce. Všechny ostatní služby jsou beze změn.
    Výkon tlakového čerpadla umístěného ve vozidle je daný nejen maximálním tlakem vody, ale i průtokem litrů za minutu. Tyto dvě veličiny spolu při čištění kanalizace úzce souvisí a vytvářejí v závislosti na sobě výkon, který se promítne na materiál v kanalizaci. Od výkonu čerpadla a volbě vhodné trysky se odvíjí rychlost čištění kanalizace.
    Naše rychlé čištění kanalizace umožňuje recyklace nasáté odpadní vody přímo v cisterně (přefitrování), která oddělí vodu od kalu a ta je použita k opětovnému čištění. Při čištění kanalizace tedy není nutné neustále doplňovat vodu z hydrantu, jako u běžných čistících nebo kombinovaných vozidel. Odpadají tak prostoje při čerpání vody, celkově se šetří množství vody potřebné k čištění kanalizace a cisterna může být v provozu celý den. Tím provede podstatně více práce a stoupá její hodinová efektivita. Čištění kanalizace tak vyjde levněji a je provedeno za kratší dobu. Šetříme tak zákazníkovu peněženku i jeho čas.


Informujte se nezávazně ohledně ceny čištění interiéru aut.

    Dlažby trpí jak pochůzkou, tak neustálými změnami počasí a rostlinnými nálety. S námi bude vaše dlažba vypadat jako nová a znečištění ani plevel si na ni už nic nedovolí.
    Naše úklidová firma provádí čištění koberců a čalouněného nábytku již několik let a má na tomto poli bohaté zkušenosti. Nešetříme na vybavení a k čištění koberců používáme pouze kvalitní profesionální čisticí stroje (extraktory) značky Santoemma a ekologicky nezávadné a vysoce účinné německé čisticí prostředky. Díky tomu můžeme zaručit špičkové výsledky veškeré své práce, jejichž dokladem jsou i naše reference.
    Které faktory ovlivňují výslednou cenu Jako jedna z mála firem v našem oboru máme na našich stránkách orientační ceník. Skutečnost, že firmy ceníky obecně neuvádějí, je logická. Prvním důvodem je,...
    Ruční mytí aut a čištění vozidel dalších typů provádíme pro zákazníky z města Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Náchod a dalších lokalit východních Čech.


Kromě čištění kanalizace nabízíme další služby!

    Podívejte se, jak probíhá vyčištění kanalizace tlakovou vodou pomocí kombinovaného čistícího vozu. Ukázka je z čištění kanalizace prováděného na zámku Kačina u Kutné Hory. Další naše videa naleznete v pravém sloupci pod nadpisem Kanalizace pohledem kamery.
    Cena se liší pode toho, o jaké čištění máte zájem, v jakém rozsahu, stupně znečištění. Orientační ceny naleznete v našem ceníku čištění vozidel. Pro konkrétní nabídku na míru nám prosím napište.
    Čištění střech, dlažeb, plotů a dalších částí našich domů vede nejen k jejich opětovnému zkrášlení, ale především prodlužuje jejich životnost. To je zárukou nižších nutných investic do budoucna.
    Čištění automobilů v myčce je pohodlné a rychlé. Ruční mytí aut a leštění je ale výrazně šetrnější a prodlužuje životnost automobilu. Kvalita laku má vliv nejen na vzhled, ale i funkčnost vozu. Zdravý lak karoserii chrání před korozí. 
    Pro nezávazné určení ceny čištění vozu potřebujeme z vašich požadavků vědět několik základních informací. Pokud si nebudete některou položkou jisti, samozřejmě vám rádi pomůžeme vybrat.
    Pokud Vás extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku zaujalo, obraťte se na nás prostřednictvím objednávkového formuláře a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.


Čištění kanalizace a co všechno umíme vyčistit?

    Realizujeme čištění čistíren odpadních vod, ať už městských, obecních nebo domovních. Dále pak odsávání a likvidace usazených kalů, čištění nádrží, čištění kalových jímek, přečerpávacích nádrží, apod.
    Provádíme jakékoliv čištění splaškové kanalizace nebo čištění dešťové kanalizace a stokové kanalizační sítě i silně zanesené kalem, pískem, stavebními materiály apod.
    Mech a porosty znehodnocují nejen vzhled střešní krytiny, ale také její funkčnost a kvalitu. Tomu snadno zabráníme a prodloužíme životnost vaší střechy.
    Terasy, chodníky nebo ploty musí odolávat povětrnostním vlivům i organickému napadání. Mechy, řasy i prach odstraníme a kvalitním nátěrem zabráníme jejich dalšímu výskytu.
    Provádíme čištění interiéru aut a jiných vozidel včetně čištění a ručního mytí exteriéru. Dále čištění klimatizace, renovace a ošetření povrchu (voskování, leštění, renovace laku). Pro ošetření a čištění vozidel používáme profesionální technologii a autokosmetiku. Při čištění interieru vozidel provádíme rovněž čištění a ošetření kožených sedaček a částí kožených interiéru. Nezávazně nám napište nebo se podívejte na orientační ceny do ceníku.


Zrealizované zakázky (více fotografií najdete v záložce Reference)

    Jakmile jednou dostanete váš vůz do perfektního stavu, pak nebude náročné udržovat jeho čistý vzhled i nadále. Vysoká hladkost povrchu po kvalitním čištění automobilů zabraňuje přichytávání nové špíny, tudíž vůz vydrží déle čistý. Z naleštěného či navoskovaného povrchu se taktéž snáze smývají nečistoty. Teflonový vosk vydrží celoročně; lak se uzavře a nečistoty nepřijímá. Také jím zvýšíte atraktivitu vozu před případným prodejem!
    Koberce čistíme tzv. extrakční metodou, což spočívá ve vstřikování teplé vody s čisticím prostředkem do vláken koberce a následném rychlém odsávání většiny vody i se znečištěním zpět do zásobníku uvnitř čisticího stroje.
    Je Vaše kanalizace ucpaná nebo zanesená? Naše čištění kanalizace a technika pomůže vyřešit Vaše problémy. Čištění kanalizace provádíme nejen v lokalitě Praha, ale i po celé České republice. Kontaktujte nás a my Vám vyhotovíme individuální nabídku na čištění kanalizace.
    Vyčistili jsme fasádu bytového domu a zároveň provedli drobné opravy fasády. Ochranný nástřik s algicidními a fungicidními účinky jsme aplikovali na závěr.
    Tato metoda zaručuje maximální rychlost schnutí koberce, neboť povrch je po dokončení čištění pouze mírně vlhký. Nezanedbatelnou výhodou je také blahodárnost extrakčního čištění na trvanlivost vlasce a životnost celého koberce.


Čištění vozidel od nás vám vrátí pocit z nového auta

    Tento článek vám vysvětlí, jak funguje ochranný nástřik, patřící do kategorie nanotechnologií. Vynecháme ale všechny technické údaje a cizí slova, pod kterými si málokdo z nás něco představí (všichni jsme...
    Připravujeme pro vás postupně tématická videa z čištění různých povrchů. Jako první jsme zpracovali video o čištění dřevěných ploch – poradíme si v podstatě se vším. Vyčistíme dřevěný plot,...
    K čištění odpadů se pro vysokou mobilitu zařízení používá mechanické čištění odpadů spirálou. Tam, kde to podmínky dovolují, lze použít i účinější čištění kanalizace vodním paprskem. Více v sekci Čištění odpadů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00