Jak na věc


časopis abc

EDICE FOTO / 34">Adam Kencki EDICE FOTO / 34

    Leica Q, tedy kompakt s full frame CMOS snímačem, je v prodeji v nové verzi. Vedle limitovaných edic je k dispozici nenápadná matná verze Leica Q-P bez známého červeného loga. Logo Leicy je totiž tentokrát umístěno na horní straně přístroje a tělo přístroje je nalakováno matnou černou barvou.
    Fujifilm představil bezzrcadlovku X-H1, která má mechanickou pětiosou stabilizaci obrazu s účinkem až 5,5 EV. Pro natáčení videa je k dispozici režim Cinema 4K a zpomalené Full HD video.
    První velká souhrnná výstava fotografií z divadelního prostředí z posledních 150 let bude ke zhlédnutí od 9. května do 24. června 2018 k vidění v Obecním domě v Praze. Výstavu autoři nazvali Česká divadelní fotografie 1859 – 2017.
    Časopis Cykloturistika se zaměřuje především na rekreační a sportovní cyklistiku. Zajímavý obsah si v něm najdou všichni, kteří mají pohyb na kole jako zábavu a chtějí si ho užít.  Pokud hledáte trasy kam vyrazit na kole sami nebo třeba s rodinou s malými dětmi, určitě najdete v každém z vydání nějaký tip.
    Časopis FOTO - jsme seriózním fotografickým průvodcem pro chytré čtenáře.Má-li existovat časopis jako platforma pro sdělení a uchování informací, pak výhradně jako klidné místo prosté všudypřítomného vizuálního šumu a nevkusu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00