Jak na věc


úklid školni tělocvičny

Levné Úklid - Nejlevnější Úklid na HLEDEJCENY.cz

    Jste pracovně vytížení a nestíháte uklízet? Chcete mít více volného času na rodinu, přátele nebo své koníčky? V tom případě nechte úklid na nás! Jsou přece důležitější věci. O úklid Vaší domácnosti se postaráme my.
    Pro pravidelný úklid domácností máte dvě varianty výběru. Chcete-li pouze byt uklízet, máte k dispozici naše uklízeče. Potřebujete-li zastat také další práce jako je vaření, žehlení, venčení psa apod., pak nahlédněte do sekce Hospodyně.
    Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.
    Generální úklid pro vás nemusí znamenat spoustu námahy a výdajů na čisticí prostředky. Pokud využijete naší nabídky, postaráme se o všechny nezbytné práce. A vy si budete jen užívat čistých a uklizených interiérů.
    Fondue • Úklid OEM • Úklid Allservices • kuchynské nože • Úklid Cormen • panve • Ostatní kuchyně • Úklid Unger • Úklid Sucitesa


Službu můžete objednat ještě dnes!

    Profesionální úklid kanceláří a firemních prostor provádíme pravidelně i nepravidelně. Objednat si nás můžete 24 hodin, 7 dní v týdnu. Nabízíme možnost vzorového úklidu a speciální přístup k rizikovým provozům jako jsou ordinace, restaurace, hotely či wellness.
    Během generálního úklidu domácností se zaměřujeme na jednotlivé pokoje, mytí nádobí nebo třeba úklid a dezinfekci sociálního zařízení. Součástí kompletního úklidu firemních budov je čištění podlah, utírání nábytku a výpočetní techniky, ale i údržba společných prostor.
    Nabízíme speciální práce jako likvidaci tekutin a neutralizace zápachu či čištění špatně dostupných míst, dezifekce ventilačních a vzduchotechnických systémů, čistění karavanů lodí a letadel.
    Úklidové práce obsahují jednorázový i pravidelný úklid firem, domů a bytů. Nabízíme luxování, hloubkové čištění koberců, čištění dlažby, renovaci a obnovu lesku podlah, stejně jako utírání prachu, mytí oken, leštění výloh nebo ruční mytí a renovaci dlaždic a obkladů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00